امروز :چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۳:۰۶:۲۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

هدایت خواه: ملت باید دولت را در اجرای برنامه هایش یاری دهد

هدایت خواه تاکید کرد :ملت باید دولت را در اجرای برنامه هایش یاری دهد و دولت نیز باید شرایط لازم برای هماهنگی مردم در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی فراهم نماید و این هماهنگی در نهایت به همدلی و هم زبانی دولت و ملت منجر خواهد شد.

راه ملت؛ ستار هدایت خواه با اشاره به نام‌گذاری سال ۹۴ از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: این امر به دلیل اشرافی که ایشان بر روی موضوعات کلان نظام همچون مطلع بودن از توانمندی‌های نظام و همچنین محدودیت‌های آن دارند، باشد، بنابراین می‌توان گفت این شعارها و نام‌‌گذاری آنها مبتنی بر یک اقدام راهبردی است.

نماینده سابق بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : به نظر می‌رسد نامگذاری سال ۹۴ با شعارِ «دولت و ملّت، همدلی و هم‌زبانی» فرصتی گران بها برای مجموعه‌ی قوای کشور و به خصوص دولت به عنوان سکاندار اجرایی کشورو از سویی دیگر ملت ایران به عنوان «صاحبان کشور» تا با تقویت عنصر اعتماد متقابل بین خود و شکل‌دهی هرچه بهتر و کامل‌تر فضای همکاری و همدلی گام‌های مهم و بزرگی در مسیر پیشرفت بردارند که در این صورت کشور در مقابل توطئه‌های دشمن مصون خواهد شد.

هدایت خواه تاکید کرد :ملت باید دولت را در اجرای برنامه هایش یاری دهد و دولت نیز باید شرایط لازم برای هماهنگی مردم در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی فراهم نماید و این هماهنگی در نهایت به همدلی و هم زبانی دولت و ملت منجر خواهد شد.

عضو جبهه پایداری تکیه بر اقتصاد درون زا و توجه به ظرفیت های بومی ودرونی در اقتصاد مقاومتی از اهداف مهم اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبری دانست و گفت : با همکاری میان همه ارکان از جمله دولت و مردم مشکلات اقتصادی را بهتر پشت سر خواهیم گذاشت.

وی در پاسخ پرسشی در باره نقش همدلی و همزبانی دولت و مردم در تحقق فرهنگ پویا اظهار کرد:دولت اهتمام خود را در فراهم کردن فرهنگ دینی و مبارزه با انحراف فرهنگی بر اساس آرمانهای مردم طراحی و برنامه ریزی کند و مردم در این زمینه مراقبت ها را انجام و مسائل فرهنگی را رصد و با نقد سازنده به دولت کمک کنند.

هدایت خواه با اشاره به اینکه اعتماد مردم به دولت قاعدتا زمانی به اوج می رسد که مردم ،دولت و دستگاه های مربوط به نظام را در خط اصلی نظام ببینند گفت : دولت در سیاست داخلی حقوق مردم را بر اساس قانون تامین کند و زمینه را برای حضور مردم و نقد سازنده سازنده ایجاد کند.

وی ابراز داشت: مردم باید با بصیرت در عرصه های سیاسی حضور و مشارکت فعال داشته باشند و باید تلاش کنند با انتقاد دلسوزانه و سازنده به دولت در حل مشکلات کمک کنند.

این کارشناس مسائل فرهنگی گفت : دولت بر اساس عزت ملی از پیشرفت کشور در دیپلماسی خارجی حمایت و در مقابل زیاده خواهی و زورگویی دشمنان ایستادگی کند.

نماینده سابق بویراحمد و دنا با اشاره به هدف اصلی از این نام گذاری وحدت و یکپارچگی در جامعه است که نیازمند اقدام تعاملی دولت و ملت است گفت : با توجه به مسائلی که در کشور در بخش‌های مختلف وجود دارد به‌طور حتم همدلی و هم‌زبانی دولت و مجلس می‌تواند در حل بسیاری از مشکلات تأثیرگذار باشد و رویکرد مشخصی را در جهت پیشرفت کشور ترسیم کند./بسیج

منتشر شده در :2015/03/24 - 06:03|شناسه خبر: 6680 691 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه