امروز :سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۰:۳۴:۵۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مشارکت قرارگاه خاتم الانبیاء در چند طرح بزرگ استان

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مشارکت قرارگاه خاتم الانبیاء از طریق سازوکار ماده ۵۶ قانون تنظیم مقررات مالی دولت در اجرای سد تنگ سرخ با استان کهگیلویه و بویراحمد پیگیری می شود.

راه ملت، استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مشارکت قرارگاه خاتم الانبیاء از طریق سازوکار ماده ۵۶ قانون تنظیم مقررات مالی دولت در اجرای سد تنگ سرخ با استان کهگیلویه و بویراحمد پیگیری می شود.

سید موسی خادمی در نشستی با نماینده قرارگاه خاتم الاوصیا، بیان کرد: با توجه به آمادگی قرارگاه خاتم الاوصیا برای همکاری با استان دراحداث سد مخزنی تنگ سرخ از طریق ساز و کار ۵۶، پیگیری های لازم در این خصوص صورت می گیرد.

وی، بیان کرد: در پی برگزاری این نشست، جلسه مشترکی با حضور مدیرعامل بانک سپه کشور، وزارت نیرو و نمایندگان قرارگاه خاتم الاوصیا با هدف تأمین سرمایه گذار برای این همکاری برگزار می شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: بر اساس سازو کار ماده ۵۶، در هر سرمایه گذاری سه رکن پیمانکار، دولت و بانک حضور دارند و از این ساز و کار می توان در احداث سد مخزنی تنگ سرخ و همچنین سایر پروژه های عمرانی استان استفاده کرد.

خادمی اضافه کرد: بر اساس توافقات صورت گرفته در این نشست امکان مشارکت قرارگاه خاتم الاوصیا در چندین طرح عمرانی در استان نظیر راه اندازی کارخانه فسفات چرام، راه اندازی چندین طرح آب آشامیدنی در شهرستانهای مختلف استان، پیوستن یاسوج به آزادراه” شیراز –اصفهان” و موارد دیگر نیز بررسی می شود/اییسنا

منتشر شده در :2015/03/28 - 08:03|شناسه خبر: 7011 1222 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه