امروز :شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۰۶:۱۴:۵۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

امام جمعه چرام:حج عمره تعطیل شود بهتر است

وی تصریح کرد: ما هرگز با مذاکره بر سر فقط مساله هسته‌ای مشکلی نداشته‌ایم و به مذاکرات ادامه خواهیم داد.

امام جمعه شهر چرام با اشاره به تعرض پلیس عربستان به دو نوجوان ایرانی در جریان سفر حج عمره به عربستان ، خواستار تعطیی سفر حج عمره شد .

حجت‌الاسلام جعفر طزری، در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری، اظهار کرد: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری به عنوان دیده‌بان انقلاب هستند و با توجه به شرایط و وی‍ژگی‌ها و شرایط منطقه و با توجه به شیطنت‌های دشمنان نظام، ایشان انسجام درونی و وحدت میان مردم و مسئولان را راهکار مناسب برای مقابله با توطئه‌های دشمنان دانستند.

 وی اطهار داشت : در ابتدای سال‌جاری شاهد آن بودیم که بعد از چند نوبت مذاکره بالاخره تیم هسته‌ای کشورمان با گروه ۱+۵ بیانیه‌ای را امضا کردند که قرار است تا اواخر تیرماه به امضاء نهایی برسد.

وی تصریح کرد: ما هرگز با مذاکره بر سر فقط مساله هسته‌ای مشکلی نداشته‌ایم و به مذاکرات ادامه خواهیم داد.

خطیب جمعه چرام، هدف از مذاکرات را برداشتن تمام تحریم‌ها در یک نوبت و یک جا دانست و ادامه داد: با توافقی که این شرط ما را برآورده کند موافق هستیم.

امام جمعه چرام با اشاره به تعرض به دو نوجوان زائر خانه خدا در هنگام برگشت و عدم اجازه فرود به هواپیماهای حامل زائر جمهوری اسلامی، متذکر شد: در چند روز گذشته ما شاهد رفتارهای بسیار ناراحت‌کننده و خلاف شرع از سوی حکومت آل‌سعود بودیم که شنیدن این اخبار دل هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد.

وی، عنوان داشت: آل‌سعود که خود را خادمین حرمین شریفین می‌دانند، متاسفانه امروزه با جنایت‌هایی که در سراسر ممالک اسلامی در حال ارتکاب آن هستند و با اعمال خلاف شرع چند روز گذشته خود، دیگر لیاقت خادمی این حرمین شریفین را ندارند و در قبال این اعمال مرتکب شده باید به طور رسمی از جمهوری اسلامی عذر‌خواهی کنند و مرتکبین این عمل شنیع را به اشد مجازات برسانند.

خطیب جمعه چرام، گفت: مسئولان نظام هم باید برای تنبیه دولت سعودی از انجام عمره مستحب تا متنبه شدن آل‌سعود جلوگیری کند، زیارت مستحبی که همراه توهین و ذلت باشد همان بهتر که تعطیل شود.

منتشر شده در :2015/04/10 - 08:04|شناسه خبر: 7717 1203 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه