امروز :سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۲:۲۷:۳۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

سعید عاکف، هر دانشمند ما یک احمدی روشن است

با انتقاد از سیستم فرهنگی کشور آن را ناقص خواند و گفت نقص جوانان ما کم بود مطالعه است .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راه ملت : سعیدعاکف نویسنده کتاب معروف(خاک های نرم کوشک) در جمع دانشجویان دانشگاه پیام نور دهدشت به مناسبت بزرگداشت روز ملی  فناوری هسته ای به تشریح و واکاوی اتفاقات سوریه و جریان غربی، عربی حامی این حملات و عملیات های ضدبشری پرداخت و افزود: :شک نکنید اگر همین کشورها مخصوصاً آمریکا و اسراییل امکان و توانایی آن را داشتند تاکنون ایران رابا خاک یکسان کرده بودند.
وی افزود: جعلی بودن اسراییل این گونه است که ریشه و اساس آنها در انگلستان بوده وبعد به فلسطین رفته و آنجا را اشغال کردند و یک کشور جعلی درست کردند که همین اتفاق به صورت بسیار وحشتناک تر وبدتر در آمریکا رخ داده است و کسی از آن صحبتی به میان نمی آورد.
عاکف ابراز داشت:که هر کدام از دانشمندن ما یک احمدی روشن هستند و همانند زمان جنگ در نبردی سخت فعالیت هایی علمی کشور را به پیش می برند.

عاکف با اشاره به برنامه تبلیغاتی و رسانه ای غرب و آمریکا اشاره کرد:برخی مسایل مهم دنیای کنونی را برای کشورهای جهان سوم وارونه جلوه داده اند واین کشورها نیزعادت کرده اند آنها را راحت هضم کنند. در دنیایی امروز شخصیت امریکا را برای جوانان ما وارونه جلو داده اند.

مدیر انتشارات ملک اعظم افزود:با انتقاد از سیستم فرهنگی کشور آن را ناقص خواند و گفت نقص جوانان ما کمبود مطالعه است .

نویسنده مطرح دفاع مقدس در پایان پرسش و پاسخ دانشجویی ابراز داشت:ما همه تا اخرین توان به مقاومت برابر کفر جهانی ادامه می دهیم.

منتشر شده در :2015/04/12 - 06:04|شناسه خبر: 7820 979 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه