امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۲۱:۳۶:۱۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

هوای استان کهگیلویه وبویر احمد همچنان ناسالم

راه ملت، رییس اداره نظارت و پایش محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: با وجود بارش باران همچنان هوای این استان در وضعیت ناسالم قرار دارد. اسلام جهانبخش  افزود: پدیده گرد و غبار از روز چهارشنبه وارد استان کهگیلویه و بویراحمد شد بطوریکه در ساعت پایانی چهارشنبه شب بر شدت غلظت آن افزوده شد و […]

راه ملت، رییس اداره نظارت و پایش محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: با وجود بارش باران همچنان هوای این استان در وضعیت ناسالم قرار دارد.

اسلام جهانبخش  افزود: پدیده گرد و غبار از روز چهارشنبه وارد استان کهگیلویه و بویراحمد شد بطوریکه در ساعت پایانی چهارشنبه شب بر شدت غلظت آن افزوده شد و در وضعیت بسیار ناسالم قرار داشت.

وی بیان کرد: میزان گرد و غبار در شهر یاسوج، مرکز این استان کهگیلویه و بویراحمد در ساعت ۲۲ چهارشنبه شب به ۵۴۰ میکروگرم بر متر مکعب رسیده بود.

رییس اداره نظارت و پایش محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همچنین میزان گرد و غبار در ساعت ۲۴ چهارشنبه شب در شهر گچساران به ۵۸۰ میکرو گرم بر متر مکعب رسیده بود.

جهانبخش تصریح کرد: با توجه به بارش بارانی که در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد داشته ایم میزان گرد و غبار کمتر شده اما همچنان وضعیت هوای این استان نا سالم است.

وی ادامه داد: هم اکنون میزان گردو غبار در سطح شهرستان گچساران ۲۶۰ میکروگرم بر متر مکعب و در شهر یاسوج نیز ۱۹۰ میکرو گرم بر متر مکعب است.

رییس اداره نظارت و پایش محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: طبق اعلام هواشناسی این وضعیت هوا در استان با توجه به بارش باران رو به کاهش خواهد بود./ایسنا

منتشر شده در :2015/04/16 - 07:04|شناسه خبر: 7940 745 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه