امروز :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۴:۳۰:۵۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

سهمیه بنزین اردیبهشت ماه امشب در کارتهای سوخت

راه ملت، به نقل از فارس، سهمیه ۶۰ لیتری بنزین اردیبهشت ماه خودروهای شخصی ساعت ۲۴ دوشنبه ۳۱ فرودین ماه در کارتهای سوخت واریز می شود. در کنار واریز سهیمه جدید بنزین از سوی دیگر قرار بود تا از اول اردیبهشت ماه سهمیه سوخت خودروهای دیزلی نیز با تغییراتی روبرو شود،به طوری که به گفته […]

راه ملت، به نقل از فارس، سهمیه ۶۰ لیتری بنزین اردیبهشت ماه خودروهای شخصی ساعت ۲۴ دوشنبه ۳۱ فرودین ماه در کارتهای سوخت واریز می شود.

در کنار واریز سهیمه جدید بنزین از سوی دیگر قرار بود تا از اول اردیبهشت ماه سهمیه سوخت خودروهای دیزلی نیز با تغییراتی روبرو شود،به طوری که به گفته بیژن زنگنه سهمیه خودروهای دیزلی سنگین عمومی براساس بارنامه و پیمایش تعیین شود.

اما معاون صنایع و انرژی ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت طی خبری اعلام کرد سهمیه سوخت خودروهای دیزلی در اردیبهشت ماه نیز همانند ماه های گذشته خواهد بود.

حسین هاشمی در این باره می گوید برای اجرای طرح تخصیص سوخت به ازای پیمایش، نرم افزاری پیش بینی شده که پیاده سازی آن نیازمند آخرین هماهنگی‌ها با سازمانها و دستگاه‌های متولی (وزارت کشور، راهداری و حمل و نقل جاده ای و شرکت ملی پالایش و پخش) است به طوری که در این نرم افزار جداولی به صورت پایلوت تعریف شده که براساس آن میزان گازوییل اختصاص یافته به خودروهای دیزلی (انواع کامیون، کامیونت، کشنده، مینی بوس و اتوبوس) بر اساس صورت وضعیت و بارنامه مشخص شده است.

وی با بیان این که این نرم افزار در حال بررسی و نهایی شدن است، تصریح می کند پیاده سازی نرم افزار یاد شده برای اجرای طرح تخصیص سوخت در ازای پیمایش، از خردادماه امسال انجام می شود.

منتشر شده در :2015/04/20 - 09:04|شناسه خبر: 8188 915 بازدید
گزارش خطا:
برچسب ها:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه