امروز :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۴:۰۳:۰۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مرد شیشه ای همسر خود را کشت و آتش زد!

راه ملت، بامداد پانزدهم فروردین امسال حراست بیمارستان ولیعصر کازرون در تماس با فوریت‌های پلیسی ١١٠ ماموران را در جریان مرگ زنی ۵٠ ساله قرار داد که از ناحیه گردن مجروح و دچار سوختگی شدید شده بود. با اطلاع ماموران از این حادثه به سرعت تیمی از کارآگاهان به بیمارستان اعزام شد و رسیدگی به […]

راه ملت، بامداد پانزدهم فروردین امسال حراست بیمارستان ولیعصر کازرون در تماس با فوریت‌های پلیسی ١١٠ ماموران را در جریان مرگ زنی ۵٠ ساله قرار داد که از ناحیه گردن مجروح و دچار سوختگی شدید شده بود.

با اطلاع ماموران از این حادثه به سرعت تیمی از کارآگاهان به بیمارستان اعزام شد و رسیدگی به موضوع را آغاز کردند. با حضور ماموران در محل مشخص شد که ساعاتی پیش، زنی میانسال که به‌شدت دچار سوختگی شده بود توسط برادرش به بیمارستان منتقل شده اما با وجود تلاش تیم پزشکی به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

ماموران که تحقیقات اولیه خود را آغاز کرده بودند در نخستین گام جسد را به پزشکی قانونی منتقل کردند تا علت اصلی فوت زن میانسال مشخص شود. همزمان تیمی از کارآگاهان به بازجویی از برادر فوتی پرداختند. او دامادشان را عامل اصلی جنایت معرفی کرد و به کارآگاهان گفت: امروز در تماسی مطلع شدم که دامادمان در درگیری با خواهرم او را با ضربه چاقو به‌شدت مجروح کرده و پس از آن با ریختن بنزین روی بدنش، او را به آتش کشیده و متواری شده است.

با ثبت اظهارات هولناک برادر فوتی، به سرعت پرونده‌ای با موضوع «قتل عمد» تشکیل شد و برای بررسی در اختیار پلیس آگاهی کازرون قرار گرفت و دستگیری قاتل به جریان افتاد. ماموران که برای دستگیری متهم به محل وقوع جنایت رفته بودند، متوجه شدند که همسر مقتول پس از ارتکاب به قتل از محل متواری شده است. تحقیقات میدانی پلیس از اهالی محل نیز تایید کرد که قاتل پیش از این نیز سابقه درگیری با همسر خود داشته است.

همزمان با ردزنی‌های پلیس برای شناسایی مخفیگاه قاتل، گزارش پزشکی قانونی مرگ بر اثر اصابت ضربه چاقو به گردن و سوختگی شدید را تایید کرد.

همچنین در تحقیقات پلیس مشخص شد که قاتل به مواد مخدر شیشه اعتیاد داشته و سر این موضوع بارها با همسر خود درگیر شده و اهالی محل صدای فریادهای آنها را شنیده‌اند.

سرانجام پس از انجام اقدامات پلیسی و ردزنی‌های محل‌های رفت و آمد قاتل، او در یکی از محله‌های شهرستان کازرون در اقدامی ضربتی شناسایی و دستگیر شد.

با انتقال متهم به پلیس آگاهی روند بازجویی آغاز شد که او در همان تحقیقات اولیه به قتل همسرش اعتراف کرد و به کارآگاهان گفت: من با همسرم اختلافات زیادی داشتم و پیش از این نیز با او درگیر شده بودم. در روز حادثه هم مواد مصرف کرده بودم و پس از اینکه درگیری ما بالا گرفت با ضربه چاقو همسرم را از ناحیه گردن مجروح کرده و پس از آن جنازه‌اش را به آتش کشیدم.

سرهنگ مهرداد مشوق، فرمانده انتظامی کازرون با تایید این خبر به اعتراف صریح متهم اشاره کرد و از انتقال او به دادسرا برای سیر مراحل قانونی خبر داد.

منتشر شده در :2015/04/21 - 10:04|شناسه خبر: 8204 855 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه