امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۸:۵۶:۵۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

برگزاری جلسه ستاد مناسب سازی محیط شهری،بدون حضور شهردار دهدشت!

عدم حضور شهردار دهدشت، درجلسه مناسب سازی محیط شهری، از نکات قابل توجه این جلسه بود. جلسه ای که بیشترین تناسب را با کار شهرداری دارد. ایجاد شرایط برابر صمدی ،رئیس بنیاد شهید کهگیلویه، ایجاد شرایط برابر برای جانبازان و ایثارگران را در تمامی ابعاد از وظایف خود دانست و گفت: بنیاد شهید و امور […]

عدم حضور شهردار دهدشت، درجلسه مناسب سازی محیط شهری، از نکات قابل توجه این جلسه بود. جلسه ای که بیشترین تناسب را با کار شهرداری دارد.

ایجاد شرایط برابر

صمدی ،رئیس بنیاد شهید کهگیلویه، ایجاد شرایط برابر برای جانبازان و ایثارگران را در تمامی ابعاد از وظایف خود دانست و گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران طبق بند ۹ سیاستهای کلی نظام، مبتنی بر ابلاغیه رهبری، به عنوان عضو مؤثر ستاد پیگیری و مناسب سازی، با همکاری بهزیستی و تشکل های مردم نهاد، ضمن شناسایی نقاط جهت مناسب سازی، در راستای حقوق جانبازان و ایثارگران اقدام می کند. وی وظیفه ستاد مناسب سازی را مشارکت فعال در تهیه نقشه راه و شناسایی مشکلات مناسب سازی اماکن عمومی دانست و افزود : آسیب شناسی قوانین و همکاری با سازمان بهزیستی و پیگیری اجرای مناسب سازی، از دیگر وظایف این ستاد می باشد.

انتخاب یک خیابان برای مناسب سازی بصورت نمادین

صمدی از انتخاب یک خیابان در شهر دهدشت بصورت نمادین و پیگیری بحث مناسب سازی در این خیابان خبر داد و گفت: از شهرداری انتظار داریم که مناسب سازی محیط شهری، مثل پارک ها، پاساژها و ساختمان های اداری را در دستور کار خود قرار دهد.

صمدی هم چنین از سازمان نظام مهندسی و تربیت بدنی در خواست کرد که مناسب سازی فضای مسکن مهر ودانشگاهها و مناسب سازی سالن های ورزشی را در دستور کار خود قرار دهند.

منتشر شده در :2014/10/07 - 10:10|شناسه خبر: 828 788 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه