امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۲۱:۲۵:۱۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

جشنواره دانشجویی حرکت در یاسوج افتتاح شد

پنجمین جشنواره دانشجویی حرکت با حضور معاون سیاسی و امنیتی و جمعی از مسوولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد و دانشجویان روز شنبه در دانشگاه یاسوج آغاز به کار کرد.

راه ملت، به نقل از ایرنا،معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه یاسوج در آیین افتتاح این جشنواره گفت:۴۲ غرفه دانشجویی و دو غرفه خیریه در پنجمین جشنواره دانشجویی حرکت دانشگاه یاسوج در قالب انجمن های علمی دانشجویی، کانون های دانشجویی و تشکل های سیاسی شرکت دارند و آثار خود را در معرض دید عموم قرار داده اند.

فریبرز نیکدل افزود: هدف از راه اندازی این جشنواره بسترسازی برای فعالیت کانون های فرهنگی و انجمن های علمی و شناسایی استعدادهای برتر دانشجویی و بالفعل کردن ایده های آنان است.

وی نیروی انسانی متخصص را از ارکان مهم توسعه دانست و اظهار کرد:معرفی انجمن های علمی و تبادل نظر دانشجویان با یکدیگر نیز از سایر اهداف راه اندازی این جشنواره دانشجویی حرکت است.

نیکدل گفت: پنجمین جشنواره دانشجویی حرکت به مدت یک هفته از ساعت هشت صبح تا ۲۰شب پذیرای علاقه مندان است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلیویه وبویاحمد نیز در این آیین گفت: باید از ظرفیت دانشگاه ها در حوزه های مختلف کشوری و استانی برای ارتقای فرهنگ عمومی جامعه استفاده کرد.

فتاح محمدی سپاس گذاری نعمت های الهی را برای ترقی و تعالی ضروری خواند و افزود: اولین اقدام برای هر حرکت آموزش بوده و در آموزه های دینی نیز به این امر توجه شده است.

منتشر شده در :2015/04/26 - 02:04|شناسه خبر: 8624 722 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه