امروز :دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۱۶:۳۳:۱۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

اعلام نتایج آزمون های دانشگاه آزاد تلفنی شد

علوی فاضل با اشاره به اینکه این سامانه باهدف تسهیل و افزایش ارتباطات دانشجویان با دانشگاه است، عنوان کرد: این سامانه از ۱۶ فروردین ماه به صورت آزمایشی فعال شد و از روزگذشته برای ارائه خدمات فعال شده است.

راه ملت، علوی فاضل با اشاره به اینکه این سامانه باهدف تسهیل و افزایش ارتباطات دانشجویان با دانشگاه است، عنوان کرد: این سامانه از ۱۶ فروردین ماه به صورت آزمایشی فعال شد و از روزگذشته برای ارائه خدمات فعال شده است.
مجتبی علوی فاضل در گفت و گو با ایسنا با اعلام این خبر که سامانه تلفنی دریافت نتایج آزمون به شماره ۴۷۴۳ فعال شده، گفت:این سامانه تلفنی در تهران با شماره گیری ۴۷۴۳ و برای ساکنان شهرستان ها با شماره گیری۴۷۴۳-۰۲۱ قابل دسترسی است.
وی ادامه داد: دانشجویان می توانند از طریق این سامانه اطلاعاتی نظیر شماره پرونده، شماره داوطلبی، نتایج آزمون ها و اطلاعات مربوط به آزمون ها را دریافت نمایند و یا از طریق اتصال به اپراتورها سوالات خود را مطرح کنند.
علوی فاضل با اشاره به اینکه این سامانه باهدف تسهیل و افزایش ارتباطات دانشجویان با دانشگاه است، عنوان کرد: این سامانه از ۱۶ فروردین ماه به صورت آزمایشی فعال شد و از روزگذشته برای ارائه خدمات فعال شده است.
وی بابیان اینکه این سامانه در آینده ای نزدیک کامل تر خواهدشد، گفت:راه اندازی سامانه تلفنی اولین فاز اجرایی ما بود اما برنامه بعدی توسعه روابط مجازی معاونت سنجش و پذیرش با دفاتر زیرمجموعه خود است.
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ادامه داد: تمام سایت های مربوط به آزمون که درحال حاضر با چند نشانی فعال است، به نشانیwww.snjesh.iau.ac.ir تجمیع خواهدشد و تا دوماه آینده فعال می شود.
وی همچنین از ایجاد سیستم موبایل App برای دسترسی به اطلاعات آزمون از این طریق خبرداد و گفت: تمام این راه های ارتباطی نیز در آینده ای نزدیک فعال می شود.
منتشر شده در :2015/04/27 - 11:04|شناسه خبر: 8768 594 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه