امروز :شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۲۳:۳۶:۲۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

نیروی دریایی آمریکا به تنگه هرمز اعزام شد

راه ملت، گفته می شود نیروی دریایی آمریکا روز پنج شنبه برای حفاظت از کشتی هایی که از تنگه هرمز عبور می کنند، کشتی های جنگی خود را در این منطقه مستقر کرد تا از هر گونه مداخله ای از سوی ایران ممانعت کند. ‌ارتش امریکا تلاش می کند میان ضرورت حفاظت از کشتی ها […]

راه ملت، گفته می شود نیروی دریایی آمریکا روز پنج شنبه برای حفاظت از کشتی هایی که از تنگه هرمز عبور می کنند، کشتی های جنگی خود را در این منطقه مستقر کرد تا از هر گونه مداخله ای از سوی ایران ممانعت کند. ‌ارتش امریکا تلاش می کند میان ضرورت حفاظت از کشتی ها و اقدامی که ممکن است بر مذاکرات در زمینه برنامه هسته ای بین ایران و آمریکا و دیگر قدرت ها تاثیر بگذارد، توازن ایجاد کند.

یک مقام وزارت دفاع‌آمریکا که خواست نامش فاش نشود، اظهار داشت: این چیزی بیش از یک نمایش حضور با پرچم است. این نوعی تهدید خاص است که آنها تلاش می کنند از آن اجتناب ورزند. این یک مسئله مربوط به آزادی دریانوردی است. برخی از مقامات آمریکایی نیز گفته اند، در هفته های اخیر نگرانی ها درباره این که قایق های مسلح ایرانی کشتی های باربری در حال عبور از طریق کنگره را مورد هدف قرار می دهد. دولت ایران نیز ظاهرا از تاثیرات این وضعیت بر روند مذاکرات هسته ای آگاه است، مذاکراتی که هدف آن دستیابی به توافقی برای برداشته شدن تحریم ها علیه ایران و محدود شدن برنامه هسته ای به منظور جلوگیری از دستیابی این کشور به تسلیحات اتمی است.

منتشر شده در :2015/05/01 - 12:05|شناسه خبر: 8984 671 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه