امروز :یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۰۰:۲۱:۴۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

امام جمعه دهدشت، سفر نوبخت به استان تبعیض آمیز بود

امام جمعه دهدشت سفر نوبخت به استان کهگیلویه و بویر احمد را تبعیض آمیز دانست و گفت: این مسئول کشوری می توانست به شهرستان کهگیبویه و دیگر نقاط استان که مشکلات فراوانی دارد هم سفر کند.

به گزارش راه ملت،حجت‌الاسلام سید نصیر حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر دهدشت سفر نوبخت به استان کهگیلویه و بویر احمد را تبعیض آمیز دانست و گفت: این مسئول کشوری می توانست به شهرستان کهگیبویه و دیگر نقاط استان که مشکلات فراوانی دارد هم سفر کند.

وی گفت: ما به سفر تبعیض آمیز نوبخت به استان کهگیلویه و بویر احمد اعتراض داریم.

خطیب نماز جمعه دهدشت فرا رسیدن روز کارگر را به جامعه کارگری و زحمتکش ایران اسلامی تبریک گفت و افزود: سرمایه و جوهره یک جامعه کار و تلاش است.

حسینی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در در دیدار هزاران نفر از کارگران سراسر کشور«کلید حل مشکلات اقتصادی در لوزان و ژنو و نیویورگ نیست، در داخل کشور است» گفت: مشکلات کشور ما با کار و تلاش داخلی برطرف خواهد شد و نباید منتظر کشورهای خارجی و برداشتن تحریم ها باشیم ما باید با تلاش خود مشکلات کشور را برطرف کنیم.

وی گفت: دستاورد ها و پیشرفت های کشورما به برکت تحریم ها است.

حسینی با اشاره به ۱۲ اردیبهشت ماه روز شهادت مرتضی مطهری و روز معلم گفت: این روز را به تمام معلمان که افتخار جامعه ما هستند تبریگ می گویم.

خطیب نماز جمعه دهدشت با بیان اینکه انسانی که از علم و دانش خالی باشد دیگر انسان نیست و حیوان است گفت: زینت،زیبایی،افتخار و شکوفایی انسان به داشتن علم است و این علم در دست معلمان است.

وی گفت: قلم معلم ،زبان معلم ونفس قدسی معلم است که انسان را زیبا می کند.

حسینی با بیان اینکه احترام و تکریم معلمان و ظیفه همه جامعه است گفت: در هر مکانی که  معلمی وارد می شود باید به احترام آن بلند شویم.

وی در ادامه با اشاره به وفات حضرت زینب و تسلیت به تمام مردم ایران گفت: حضرت زینب در عبادت،در مدیریت جریان عاشورا و در دوران سخت اسارت هیچ گاه از دین و شرف خود دست بر نداشت.

حسینی گفت: اگر به خداوند و اهل بیت توکل داشته باشیم ودر سخت ترین شرایط مقاوم باشیم خداوند مانند حضرت زینب به ما شرف و عزت خواهد داد.

خطیب نماز جمعه دهدشت را در برابر جنایات آ لسعود محکوم کرد و افزود: جامعه بین المللی فقط نظاره گر کشتار بی رحمانه مردم و فرزندان کشور یمن هستند و در مقابل این کشتار ها فقط سکوت کرده اند.

وی گفت:حوصله مردم کشور ما از خباثت و جنایت های آل سعود به سر رسیده است.

گزارش:مجید آذربارگون


منتشر شده در :2015/05/01 - 04:05|شناسه خبر: 8990 1003 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه