امروز :چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۰۹:۴۶:۴۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مهدی روشنفکر:

ما برای برگزاری همایش جماعت را به عاریه نمی‌گیریم و به کسی التماس نمی‌کنیم/مردم خودجوش پای کار ندای وحدت هستند/ بعضی که جرات بیان یک نقد ساده را ندارند نمی‌توانند مقابل فساد و مافیا بایستند/ مدعیان تحول و توسعه با مفاهیم بودجه آشنایی ندارند

روشنفکر، گفت: برخی با تعریف اولیه بودجه آشنا نیستند و از اعداد و ارقام نه خبر دارند و نه آشنایی دارند اما ادعا ایجاد تحول و توسعه دارند.

به گزارش راه ملت؛ مهدی روشنفکر در جمع مردم طوایف قاید علیداد و قاید علیخان ضمن تقدیر و تشکر از حضور گرم مردم و استقبال از برگزاری انتخابات با مشارکت حداکثری، حامیان خود را به رعایت قانون و اخلاق‌مداری دعوت کرد.
وی افزود: بعضی با تبلیغ سوء دنبال این هستند که جریان مردمی ندای وحدت را غیر مردمی معرفی کنند، اما این حضور حماسی و امروز شما مردم در بنسنجان و دیروز دشتروم و سایر همایش‌ها جوابی قاطع به این حرف و حدیث ها است.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس و نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی خطاب به رقبای انتخاباتی خود گفت: جریان ندای وحدت مثل بعضی برای برگزاری همایش دست به دامان مردم نمی‌شود، تقبل هزینه نمی‌کند و جمعیت را برای حضور به عاریه نمی‌گیرد و تمام همایش‌های صورت گرفته و در نوبت برای برگزاری خودجوش هستند.
وی تصریح کرد: به همه مردم، تحصیل‌کردگان، دانشجویان، جوانان توصیه می‌کنم حتماً پای مناظرات تلویزیونی انتخابات بنشینید و به قضاوت حقیر و رقبایم بپردازید.
روشنفکر در ادامه خاطرنشان کرد: برخی با تعریف اولیه بودجه آشنا نیستند و از اعداد و ارقام نه خبر دارند و نه آشنایی دارند اما ادعا ایجاد تحول و توسعه دارند.
وی افزود: بعضی در طول چند دوره حضور خود در عرصه انتخابات جرات بیان نقد و دفاع از حقوق مردم را ندارند و در کارنامه مدیریتی خود حرفی برای گفتن ندارند اما مدعی هستند که توان ایستادن در مقابل مفسدان و مافیا را دارند.
روشنفکر در پایان از حامیان خود خواست در روز یازدهم اسفند به آیت‌الله ملک‌حسینی نامزد انتخابات مجلس خبرگان رای بدهند.

منتشر شده در :2024/02/21 - 04:02|شناسه خبر: 90055 70 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه