امروز :شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۰۵:۰۱:۳۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

بی مهری شهرداری دهدشت به مسکن مهر

ساکنین مسکن مهر دهدشت با ابراز نا رضایتی بسیار از مسوولین ساخت مسکن مهر دهدشت و به خصوص شهرداری دهدشت خواستار رسیدگی و جمع آوری زباله ها در مسکن مهر دهدشت شدند.

به گزارش راه ملت به نقل پایگاه خبری کهگیلویه از مسکن همواره از جایگاه ویژه ای در اقتصاد ایران برخوردار بوده است. اهمیت مسکن به عنوان یک کالای ضروری مورد نیاز همه افراد جامعه است. همه افراد جامعه به یک سرپناهی برای حیات و بقاء خود نیاز دارند. اما اگر مشکلاتی در سر راه اینها سبز شود سرپناه برای آنان معنایی ندارد .اکنون مجتمع مسکن مهر دهدشت به یک معضل و مشکل آفرین برای خانواده های ساکن در این واحدها تبدیل شده است و هر روز با یک مشکل جدید و بروز مواجه می شوند.

خبرنگار پایگاه خبری کهگیلویه به دعوت ساکنین مسکن مهر شهر دهدشت برای بررسی وضعیت ساختمان های مسکن مهر و همچنین بررسی وضعیت محیط زندگی و مشکلات و کمبودهای ساکنین مسکن مهر به مکان مسکن مهر شهر دهدشت رفت که با صحنه های بسیار عجیب و مشکلات محیط زیستی و بهداشتی در مسکن مهر دهدشت روبه رو شد مشکلاتی که برای سلامتی هر انسانی بسیار مضر است ما هم  بر آن شدیم تا مشکلات ساکنین این پروژه را با درخواست خود این عزیزان پوشش خبری نماییم تا شاید گوشه ای از این معضلات برطرف شود.

در تمام لحضاتی که در مسکن مهر دهدشت بودیم در بین تمام تصاویر عجیب و غریب بهداشتی که در مسکن مهر دهدشت قابل مشاهده است وضعیت زباله ها در مسکن مهر بدتر و ناراحت کننده تر از تمام صحنه ها و تصاویر است.

مسکن مهر دهدشت

زباله هایی که در تمام کوچه های  مسکن مهر قابل مشاهده است و وضعیت غیر بهداشتی را به وجود آورده است.

ساکنین مسکن مهر دهدشت با ابراز نا رضایتی بسیار از مسوولین ساخت مسکن مهر دهدشت و به خصوص شهرداری دهدشت خواستار رسیدگی و جمع آوری زباله ها در مسکن مهر دهدشت شدند.

مسکن مهر دهدشت

kohgiluyeh.ir

آقای ناصری زاده ساکن مسکن مهر دهدشت در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری کهگیلویه گفت: بارها به همراه دیگر ساکنین مسکن مهر دهدشت به شهرداری دهدشت برای جمع آوری زباله های موجود در مسکن مهر رفتیم و هربار با یک جواب مشخص و تکراری،« مسکن مهر دهدشت در حوزه خدمات شهرداری دهدشت نیست و شهرداری وظیفه جمع آوری این زباله ها را ندرد» از سوی مسوولین شهرداری و شهردار دهدشت رو به رو شده اند.

ساکنین مسکن مهر دهدشت با انتقاد از مسوولین شهر دهدشت اعتقاد داشتند که مسوولین هیچ توجهی به مشکلات مسکن مهر دهدشت ندارند و آن ها را در مقابل مشکلات فراوان تنها گذاشته اند.

 هدف از ساخت مسکن مهر کمک به خانه دار شدن مردم ایران و برطرف کردن مشکل مسکن جوانان بود اما زندگی در مسکن مهر دهدشت برای ساکنین آن رنج آور و ناراحت کننده شده است.

مسکن مهر دهدشت

مسکن مهر دهدشت

ساکنین مسکن مهر دهدشت منتظر عکس العمل مسوولین شهر دهدشت و به خصوص شهرداری دهدشت هستند تا هرچه زودتر مشکل جمع آوری زباله های  موجود درمسکن مهر برطرف شود.

مسکن مهر دهدشت

به گزارش پایگاه خبری کهگیلویه بر مبنای اصول بهداشتی و بهسازی زیست محیطی بایستی زباله ها که منشاء انواع آلودگی هستند در اسرع وقت دفع گردند چرا که در غیر اینصورت انتشار و انتقال بیماری – ایجاد بو و چشم اندازهای بد و نشت شیرابه زباله ها باعث آلودگی شدید محیط زیست می گردد .

بیماریهایی همچون کزاز – حصبه و شبه حصبه – انگلهای روده ای – اسهالهای خونی – فلج اطفال – سالک پوستی و احشائی و … از جمله بیماریهایی هستند که از طریق آلودگی ناشی از مواد زائد جامد در آب ، هوا و خاک حاصل می شوند .

گزارش و عکس: مجید آذربارگون

تصاویر تکمیلی:
مسکن مهر دهدشت
مسکن مهر دهدشت
مسکن مهر دهدشت
مسکن مهر دهدشت
مسکن مهر دهدشت
منتشر شده در :2015/05/10 - 12:05|شناسه خبر: 9369 1115 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه