امروز :چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۱۰:۴۶:۳۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

حضور داوران کهگیلویه و بویراحمدی در دیدارهای حساس لیگ برتر فوتبال کشور

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد از حضور داوران کهگیلویه و بویراحمدی در دیدارهای حساس لیگ برتر فوتبال کشور خبر داد.

پرویز موسوی با اشاره به موفقیت‌های داوران فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد در لیگ‌های معتبر فوتبال کشور در سالیان اخیر اظهار کرد: این روند در طول دهه اخیر تداوم داشته و داوران خوبی به فوتبال کشور معرفی کرده‌ایم.

رئیس هیئت فوتبال استان افزود: حتی پیش از دهه ۸۰ هم داوران استان ما در سطوح مختلف داوری فوتبال کشور درخشش داشته‌اند و باید یادی از پیشکسوتان داوری فوتبال استان همچون حوزه کارگر و نوذر رودنیل داشته باشیم.

این مسئول گفت: نسل بعدی داوران خوبی همچون خداداد افشاریان، غلام آموزگار، صفدر احمدی و مرحوم شجاعت محمدیان بودند که توانستند داوری فوتبال استان را به کشور معرفی کنند.

وی افزود: بعد از این دوره هم شاهد حضور داوران خوبی از استان همچون محمد راهی و روح‌الله شریفی در سطح داوری تراز اول فوتبال کشور بوده‌ایم.

رئیس هیئت فوتبال استان به موفقیت‌های داوران فوتبال استان در دو سال اخیر اشاره کرد و گفت: در لیگ برتر فوتبال کشور از استان ما همواره نماینده‌ای وجود داشته است.

موسوی بیان کرد: در لیگ برتر امسال هم چندین بازی خوب به داوران ما رسید که محمد راهی و روح‌الله شریفی توانستند حضوری مؤثر داشته باشند و البته در ناظری بازی‌ها هم خداداد افشاریان داور پیشکسوت بین‌المللی ما توانست درخشش خوبی داشته باشد.

وی به حضور داوران هم استانی در آخرین هفته از لیگ برتر فوتبال کشور اشاره کرد و گفت: در این هفته از مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور که حساسیت فوق‌العاده‌ای دارد و هنوز معلوم نیست که چه تیمی قهرمان و چه تیم‌هایی خواهند افتاد ناظر بازی مهم استقلال خوزستان و پیکان تهران در انتهای جدول خداداد افشاریان و داور چهارم بازی سپاهان و سایپا روح‌الله شریفی داور هم استانی خواهد بود.

 

منتشر شده در :2015/05/15 - 10:05|شناسه خبر: 9586 859 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه