امروز :شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۰۳:۳۸:۲۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد؛ مراکز نظامی خط قرمز هایی است که رهبری تعیین کرده اند/اجازه بازید از مراکز نظامی را نمی دهیم

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که مراکز نظامی جمهوری اسلامی ایران خط قرمزهایی است که رهبری تعیین می کنند ابراز داشت:از هر طیف و جناحی که باشیم،مسئله امنیت و سیاست های کلی کشور برای همه مردم مهم است و همه تابع آن ها هستیم.

راه ملت :سیده زینب هاشمی با اشاره به بازدید از مراکز نظامی ایران از سوی آمریکا بیان کرد:مراکز نظامی فضای محرمیت هر کشوری است.

وی افزود:کشوری های اروپایی گفته اند می خواهیم با دانشمندان ایرانی مذاکره کنیم و از آن ها سؤال بپرسیم.مراکز نظامی حریم خصوصی ما است و هیچ کسی نباید به آن ورود پیدا کند.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری با بیان این که مراکز نظامی جمهوری اسلامی ایران خط قرمزهایی است که رهبری تعیین می کنند ابراز داشت:از هر طیف و جناحی که باشیم،مسئله امنیت و سیاست های کلی کشور برای همه مردم مهم است و همه تابع آن ها هستیم.

وی اظهار داشت:هیچ کشوری در شرایط صلح آمیز هم اجازه بازدید از مراکز محرمانه خود را به کشور دیگری نمی دهد.

هاشمی ادامه داد:شرایط مذاکرات و ابر قدرت هایی که می خواهند از دریچه بالا به ما نگاه کنند سخت است و قابل قبول نیست.

وی خاطر نشان کرد:تحریم ها نمی خواهند بخشیده شوند،نشوند ولی ما نباید بگذاریم که مانند کشور یمن که رئیس جمهورش فراری است و آمریکا و اسرائیل که همه جایگاه های نظامی آن را شناسایی کرده به مراکز ما دسترسی پیدا کند.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری یادآور شد:گاهی مواقع در فضای صمیمی و دوستانه ممکن است نقاط شناسایی شوند و در دراز مدت از گزینه جنگ علیه آن کشور استفاده کنند.

وی تأکید کرد:ما نباید اجازه دهیم که دیگران به حریم خصوصی کشور وارد شوند،فضایی که هم اکنون در آن قرار داریم به لحاظ اقتصادی قابل تحمل است،اما این که بخواهیم فضای جنگ و فشارهای اجتماعی را مضاعف کنیم،قابل تحمل نیست.

هاشمی اظهار کرد:کشورهای همسایه اطراف جمهوری اسلامی ایران به دلیل مسائلی که آمریکا و اسرائیل برای آن ها ایجاد کرده و برخی از مراکز نظامی آن ها را در دست دارند،دچار بحران هستند.

وی بازدید از مراکز نظامی را خلاف مقررات بین المللی دانست و گفت:کشورهای اروپایی دیدند که ما نیاز داریم که تحریم ها برداشته شوند و پای میز مذاکره نشستیم، می خواهند نکته مثبتی از ایران بگیرند و قانونی که بر شرایط بین المللی حاکم است را بشکنند.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گفت:هر کشوری که بخواهد سلامت و صلابت خود را حفظ کند نباید به این مسائل ورود پیدا کند، آمریکا و کشورهای اروپایی می خواهند از مسئله تحریم ها سوء استفاده کنند.

وی در انتها با بیان این که در همه زمینه ها تدبیر رهبری و تیم مذاکره کننده هوشمندانه بوده است تصریح کرد:رهبری و تیم مذاکره کننده خودشان در جریان هستند و خط قرمزها هم مشخص شده است./ایل بانو

منتشر شده در :2015/05/22 - 04:05|شناسه خبر: 9935 988 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه