امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۲۰:۵۱:۱۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

ماجرای رشوه ۳۲ میلیاردی یک وزارتخانه چیست؟

  نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در خصوص تاکید امضا کنندگان استیضاح وزیر مربوطه برای اعلام وصول طرح، گفت: آقای وزیر باید بگوید که چرا ۳۲ میلیارد تومان به مشاور حقوقی وزارتخانه رشوه داده است. وی در ادامه به ایسکانیوز گفت: مسئول حقوقی این وزارتخانه به یک وکیل ۳۲ میلیارد تومان […]

رشوه

 

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در خصوص تاکید امضا کنندگان استیضاح وزیر مربوطه برای اعلام وصول طرح، گفت: آقای وزیر باید بگوید که چرا ۳۲ میلیارد تومان به مشاور حقوقی وزارتخانه رشوه داده است.

وی در ادامه به ایسکانیوز گفت: مسئول حقوقی این وزارتخانه به یک وکیل ۳۲ میلیارد تومان پول می‌دهد که دادگاه را اقناع کند تا جلوی خصوصی سازی شرکت‌های زیرمجموعهٔ این وزاتخانه را بگیرد و این شرکت‌ها را به افراد خودشان واگذار کنند.

این نماینده مجلس اذعان داشت: تاکید من برای استیضاح به خاطر اینست که این وزارتخانه عدالت را رعایت نمی‌کند. تا کنون نیز هر وعده و تعهدی داده، عمل نکرده است.

قاضی‌پور در پایان اظهار داشت: ما اصرار زیادی به استیضاح داریم. اما هیات رئیسه به خاطر منیت و زورگویی استیضاح را اعلام وصول نمی‌کند.

منتشر شده در :2014/10/23 - 10:10|شناسه خبر: 1108 615 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه