امروز :دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۱۷:۴۱:۴۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

میزان خرید ذرت تضمینی از کشاورزان کهگیلویه وبویراحمد

هوشنگ جهانبخش مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان در گفتگو با خبرنگاران ضمن اعلام این خبر افزود: پرداخت  پول به کشاورزان به ترتیب زمان تحویل محصول به مرکز خرید و به شرط اعلام شماره حساب بانکی از  ۲۵ آبانماه سالجاری آغاز خواهد شد. مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت : متاسانه در سنوات گذشته بدلیل […]

تعاون-روستایی-۵۰۰x281

هوشنگ جهانبخش مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان در گفتگو با خبرنگاران ضمن اعلام این خبر افزود: پرداخت  پول به کشاورزان به ترتیب زمان تحویل محصول به مرکز خرید و به شرط اعلام شماره حساب بانکی از  ۲۵ آبانماه سالجاری آغاز خواهد شد.

مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت : متاسانه در سنوات گذشته بدلیل عدم خرید تضمینی توسط دولت محصول تولید کشاورزان ذرت کار توسط دلالان خریداری و پول کشاورزان را نیز پرداخت ننموده بودند که با تصمیمات دولت تدبیر وامید درامر خرید تضمینی محصولات کشاورزی  و ماموریت سازمان تعاون روستایی و با تدابیر بعمل آمده  در امر خرید تضمینی این محصول استرتژیک در سال زراعی ۹۳-۹۴ کشاورزان بدون از هرگونه دغدغه و با آرامش خاطر محصول تولید ی ذرت خودرا تحویل مراکز خرید نموده اند.

جهانبخش نبود فضای انباری مناسب در سطح شهرستانهای گچساران وباشت، نبود کارخانه ذرت خشک کنی در شهرستان کهگیلویه  وعدم تجهیز کارخانجات ذرت خشک کنی به وسایل  بارگیری مکانیزه ونداشتن فضای انباری در این کارخانجات را از مشکلات موجود در امر خرید تضمینی ذرت دانه ای دراستان کهگیلویه و بویراحمداعلام کرد.

لازم به ذکر است که برابر اعلام سازمان جهاد کشاورزی استان بیش از ۴۳۰۰ هکتار از اراضی مرغوب استان به کشت ذرت دانه ای اختصاص یافته است وپیش بینی میگردد تا پایان فصل خرید این محصول بیش از ۲۰ هزارتن  محصول ذرت دانه ای از کشاورزان درکهگیلویه و بویراحمد خریداری گردد.

منتشر شده در :2014/11/14 - 11:11|شناسه خبر: 1570 809 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه