امروز :چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۲۳:۵۱:۲۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

شکست جلسه انتخاباتی اصولگرایان کهگیلویه در شیراز

ک ب آنلاین به نقل از عصر دنا یک منبع موثق در گفت و شنود اختصاصی با “عصردنا” گفت : این جلسه با حضور آقایان ” محمد موحد،سید توکل کریمیان،سید مصطفی تقوی،علی مژدهی و حسین فیاض بخش” پنجشنبه ۲۰ آذر ماه سالجاری در شیراز برگزار شد که با تنشها و اختلافات زیاد پایان یافت. وی […]

۲۷۶۱۳_۹۸۴

ک ب آنلاین به نقل از عصر دنا یک منبع موثق در گفت و شنود اختصاصی با “عصردنا” گفت : این جلسه با حضور آقایان ” محمد موحد،سید توکل کریمیان،سید مصطفی تقوی،علی مژدهی و حسین فیاض بخش” پنجشنبه ۲۰ آذر ماه سالجاری در شیراز برگزار شد که با تنشها و اختلافات زیاد پایان یافت.

وی که خواست نامش فاش نشود با بیان اینکه در این جلسه کاندیداهای اصولگرایان حوزه انتخابیه کهگیلویه به بحث و تبادل نظر در خصوص انتخابات سال آینده پرداختند ، افزود: اکثریت حاضر در این نشست از موحد خواستند تا در انتخابات آینده انتخابات مجلس حضور نیافته و از هم اکنون مردم را مانند انتخابات گذشته در بلاتکلیفی نگه ندارد .

این منبع موثق با تشریح واکنش تند موحد به این درخواست سایر کاندیداها ادامه داد : موحد با مخاطب قرار دادن افراد حاضر در این جلسه تصریح کرد قطعا در انتخابات آینده در حوزه انتخابیه “کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده ” شرکت خواهد کرد و تمام تلاشش را برای تایید صلاحیت از شورای نگهبان از هم اکنون بکارگرفته است .

وی خاطر نشان کرد : موحد با یادآوری شکست آنها در انتخابات گذشته مجلس شورای اسلامی خطاب به کاندیداهای اصولگرایان حوزه انتخابیه گفت : با چه استدلالی و بر اساس کدام عملکرد مثبت شما از مردم بخواهم که از آقایان حمایت کنند و برای این اعلام حمایت خود از شماها به کدام دستاوردتان متوسل شوم ؟

این منبع آگاه با بیان اینکه نماینده اسبق کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی که با حرارت سخن می گفت ، افزود : برخی از عزیزان حاضر در جلسه که مناصب مهم ملی هم دارند فقط مدتی قبل از انتخابات به فکر می افتند که مردمی و شهرستانی هم هست و تازه یادشان می آید که باید مردم را در اتاق کار خود بپذیرند هرچند همان تعداد هم ناراضی از اتاق شما برمی گردند !

وی تصریح کرد : موحد خطاب به آقای مژدهی گفت:شما که فقط در زمان انتخابات  پیدا می شوی ! و در طول سالهای گذشته حتی یکبار به تلفن مردم پاسخ نداده اید و یا مشکلی از آنها حل و فصل نکردید و سایرین هم مانند شما !.

این گزارش می افزاید موحد به نوعی در این جلسه بر حضور در انتخابات آینده پافشاری کرد که به مذاق اعضای حاضر در جلسه خوش نیامد و برخی افراد به ایشان گفتند شما باید بفکر حضور در صحنه انتخابات نباشید  و از یکی از کاندیدای اصولگرایان حمایت کنید که موحد این درخواست آنها را بشدت رد کرد .

گزارش های رسیده به “عصردنا ” حاکی از آن است که این جلسه همانند چند جلسه دیگرکاندیداهای اصولگرایان برای حضور در انتخابات مجلس دهم بی نتیجه و با افزایش اختلافات پایان یافت .

گفتنی است آقایان ” شیخ دانش ، شیخ نظری و سرهنگ حبیبی ” به دلیل مشکلات شخصی نتوانسته بودند در این جلسه حضور پیدا کنند ولی در تماس با سایر اعضای جلسه از جزئیات جلسه و مطالب رد و بدل شده آگاهی یافته اند.

منتشر شده در :2014/12/15 - 06:12|شناسه خبر: 2207 1237 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه