امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۹:۴۱:۵۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

نمایش سنگها به ستون ایستاده اند،به جشنواره کشوری راه یافت

انقلاب اسلامی ایران دوران های سختی را پشت سر گذاشته است و باید با حراست از آرمان های آن بر حفظ آن تا انقلاب حضرت مهدی (عج) تلاش کرد .

نمایش سنگها به ستون ایستاده اند ، کاری از کانون بسیج هنرمندان ناحیه گچساران منتخب جشنواره تاتر منطقه ای بوشهر و راه یافته به جشنواره کشوری در محل پلاتوی شهید ماندنی زاده با حضور ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مسئول کانون بسیج هنرمندان ناحیه سپاه گچساران و جمعی از هنر دوستان برگزار شد .

سید نعمت اله حجازی اصل در حاشیه این اجرا در گفتگو با اتاق خبر خبرنما ، اظهار کرد : انقلاب اسلامی ایران دوران های سختی را پشت سر گذاشته است و باید با حراست از آرمان های آن بر حفظ آن تا انقلاب حضرت مهدی (عج) تلاش کرد .

مسئول کانون بسیج هنرمندان ناحیه سپاه گچساران گفت: ایثار و از خودگذشتگی درهشت سال دفاع مقدس از طریق شهید فهمیده ها به این مردم رسیده است.
سید نعمت اله حجازی اصل افزود: هنرمندان تئاتر عزم خود را جزم کرده که با تولیدات فرهنگی وهنری برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن تلاش کنند.

وی گفت: ابزار هنر در انتقال مفاهیم عمیق ارزشی نظام به عنوان فصل مهمی است که باید به شایستگی از آن در لایه های اجتماعی و فرهنگی بهره گرفته شود.

حجازی عنوان کرد : پویایی معنوی و سیاسی یک جامعه به حضور بالنده ارزشهای دینی و ملّی پذیرفته شده در آن جامعه و میزان پایبندی افراد جامعه به آنها بستگی دارد. بنابراین، بهترین راه سالمسازی و افزایش آمادگی جامعه در برابر ترفندها و توطئه های پیچیده دشمن، تلاش برای حفظ، درونیسازی و گسترش ارزشها در زندگی فردی و اجتماعی است.

حجازی افزود : نمایش تاتر شهرستان گچساران ، در داخل و خارج استان شناخته شده و قابل قبول است و گاهی جوایز و رتبه های خوبی به دست آوردیم .

وی اظهارکرد: تئاتردفاع مقدس احیای فرهنگ دفاع مقدس است که هنرمندان بخوبی توانسته اند دین خود را در شناساندن فرهنگ ایثار و شهادت و جانفشانی های آن دوران را به نسل فردا ادا کنند.

گفتنی است تاتر سنگها به ستون ایستاده اند ، از ۱۴ الی ۱۸ دی ماه در جشنواره کرمانشاه حضور دارد.

کارگردان این نمایش : داوود پارسا و صابر محمدی نویسنده این نمایش این کار را در راستای حمایت از آثار با موضوع دینی دفاع مقدسی و انتقال مفاهیم صحیح اداء دین و حمایت از آرمانهای والای انقلاب اعلام نمودند ./خبرنما

بسیج DSC00936 DSC00940 DSC00941 DSC00943 DSC00944

DSC00945

DSC00949

DSC00950

DSC00953

DSC00960

DSC00961

منتشر شده در :2015/01/03 - 02:01|شناسه خبر: 2655 1167 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه