امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۲۰:۴۴:۴۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

پیش‌بینی هوای بارانی و برفی در کهگیلویه و بویراحمد

کارشناس هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از اواخر روز یک‌شنبه تا اواخر روز دوشنبه جاری و همچنین در روز پنج‌شنبه این هفته مردم انتظار بارندگی در سطح این استان را داشته باشند.

محمدعلی بهره‌مند اظهار کرد: مردم نباید نسبت به بارندگی در سال زراعی کنونی در استان ناامید شوند، چراکه پیش‌بینی بارش‌های خوب را در ماه‌های بهمن و اسفند و همچنین فروردین امسال داریم.

وی در پاسخ به این سؤال که در هفته جاری وضعیت بارش در استان چگونه خواهد بود، گفت: نقشه‌ها از دو موج بارشی در استان خبر می‌دهد که یکی از آنها از اوخر وقت روز یک‌شنبه هفته جاری آغاز شده و در مناطق سردسیری ممکن است همراه با برف باشد.

بهره‌مند با اشاره به اینکه این موج از اواخر روز دوشنبه هفته جاری از استان خارج می‌شود، تصریح کرد: ممکن است در این موج، بارش چندان زیادی نداشته باشیم اما وضعیت در روز پنج‌شنبه این هفته تفاوت خواهد داشت.

کارشناس هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در موج بارشی دوم که از روز پنج‌شنبه آغاز می‌شود باید انتظار بارندگی‌های خوبی را داشته باشیم.

وی گفت: نسبت به میانگین سال گذشته تا این موقع از نظر بارش‌ها به لحاظ آماری در بسیاری از مناطق پایین‌تر از گذشته هستیم که پیش‌بینی می‌شود با بارش‌های خوبی که در آینده خواهیم داشت وضعیت تفاوت کند./فارس

منتشر شده در :2015/01/03 - 02:01|شناسه خبر: 2672 857 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه