امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۲۱:۳۵:۰۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مسمومیت ۱۴ دانش‌آموز دختر گچسارانی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران گفت: ۱۴ نفر از دانش‌آموزان دبستان دخترانه شاهد شهر گچساران بر اثر مسمومیت به بیمارستان شهید رجایی این شهر منتقل شدند.

ک ب آنلاین:مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران گفت: ۱۴ نفر از دانش‌آموزان دبستان دخترانه شاهد شهر گچساران بر اثر مسمومیت به بیمارستان شهید رجایی این شهر منتقل شدند.
ظهرالدین پورالحسینی در این زمینه گفت: چهارشنبه، ۲۴ دی ماه ۱۴ نفر از دانش‌آموزان دبستان دخترانه شاهد شهر گچساران به علت مسمومیت به اورژانس این شهر اعزام و سرپایی مداوا شدند.

وی اظهار کرد: امروز در سطح مدارس شهرستان و روستاها شیر توزیع شد و این دبستان ۲۰۰ دانش آموز دارد که از این تعداد تنها ۱۴ نفر مسموم شدند.

پورالحسینی افزود: بنا بر این نمی‌توان گفت علت مسمومیت این دانش‌آموزان مصرف شیر مدارس بوده است اما آزمایشاتی صورت گرفته و در حال تحقیق برای مشخص شدن دلیل این موضوع هستیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران خاطرنشان کرد: والدین دانش‌آموزان نگران نباشند و با مسئولان بهداشت و درمان شهرستان رایزنی‌هایی صورت گرفته که به زودی دلیل این مسئله مشخص و از طریق رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

هم چنین دکتر ستار اسدپور، مدیر شبکه بهداشت شهرستان گچساران نیز در این خصوص به خبرنگار ایسنا گفت: امروز ۱۳ نفر از دانش آموزان دختر مدرسه شاهد گچساران دچار مسمومیت شده بودند.

وی افزود: این دانش آموزان به اورژانس گچساران انتقال داده شدند که کار مداوای آنان به صورت سرپایی انجام شد.

به گزارش ایسنا، اسدپور با بیان این‌که به احتمال زیاد مسمومیت این دانش‌آموزان ناشی از شیر مدارس بوده، اضافه کرد: نمونه شیر توزیع شده به آزمایشگاه فرستاده شده و تا فردا جواب قطعی آن از طریق رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

منتشر شده در :2015/01/14 - 10:01|شناسه خبر: 2867 1056 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه