امروز :چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۲:۰۹:۴۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

دل نوشته ی از غلامرضا تاجگردون:برخی مدیران هنوز خوابند

در کل خوشحالم که می بینم برخی از مسئولین خوب کار میکنن. البته بعضی ها هم خوابند. امیدوارم فرماندار و استاندار مسئولینی که خواب موندند رو بیدار کنند تا روز به روز پیشرفت دیارمون رو شاهد باشیم. ان شاالله.

ک ب آنلاین:

تو این شلوغی پیگیری طرحها رو فراموش نمیکنم. جلسه ای رو با مسئولین آبفا داشتم. برنامه آبرسانی به ١٧ روستای مله باشت رو پیگیری کردم. واقعاً باید از مسئول آبفای استان و پیمانکار تشکر کنم.
این ایام بدلیل مسئولیتم در کمیسیون تلفیق کارهام سنگین تر شده و دیدارها که معمولاً یا صبح زوده و یا آخرشبهاست نوع خاصی شده است. به هر حال شرایط مملکت هم خاصه و خیلی نمیشه بدون مطالعه دقیق کار بودجه را جلو برد. دیدار با فرماندهان بسیج و سپاه ، نیروهای امنیتی ، رییس محترم قوه قضاییه ، شورای محترم نگهبان ، جلسات مکرر با رییس محترم مجلس و مسئولین دولت در خصوص تعیین راهبرد مناسب برای تنظیم بودجه کشور حکایت از حساسیت موضوع داره. من فکر میکنم با توجه به شرایط پیش رو باید سندی تنظیم کنیم که نه دست دولت بسته بشه و نه اینطور بشه که مجلس نتونه اهداف ملی خودش رو پیاده کنه. خوشبختانه آیین نامه مجلس طوری تنظیم شده که دیگه نمایندگان عضو تلفیق نمیتونن برای خودشون پیشنهاد بدن و به نفع خودشون یا منطقه شون کار بکنن در نتیجه بیشتر باید وقشون رو روی کارهای ملی بزارند. کارهایی که بتونه کشور رو از این وضع نجات بده.
فضای سیاسی بین دولت و مجلس هم هنوز خیلی روشن نیست و یه کمی غبار داره. این غبار رو باید برای بحث بودجه کم کنیم. آخه اگه این غبار بمونه و تشدید بشه مردم ضررش رو خواهند کرد.
باید خیلی مواظب باشیم با تصمیماتمون مردم بخصوص مستضعفین متضرر نشن. وقتی میبینیم یه ثروتمند با یه فقیر یه جور دیده میشن ناراحت میشم. من جداً اعتقاد دارم باید سهم فقرا از یارانه بیشتر بشه و متوسطها و پولدارها کمتر بگیرن. آدم وقتی یه روستایی فقیر یا یه نفر ضعیف رو توگوشه شهرمون میبینه که داره با فقر زندگی میکنه و پولدارها هم همینقدر میگیرن ناراحت میشه. باید به اینا بیشتر بدیم و به بقیه کمتر. درسته که بقیه تعداشون بیشتره ولی اونا فقیرترن و باید بیشتر کمک کرد.
این یه بحثه و یه بحث مهمتر اینه که نکگذاریم طرحهای عمرانی بخوابه. خوشبختانه امروز که با دولتیها نقطه نظرمو میدادم تقریبا به هم نزدیکیم ولی طول میکشه با هم توافق کنیم.
امسال خیالم از استان راحت تره. اول اینکه استاندار و مدیران بهتر راه افتادن و کمی صحنه کار و تلاش بیشتر شده و دوم اینکه کارهایی که لازم بود مسئولین رو توجیه کنیم انجام داده شده و نکگرانی کمتره و حداقل به هر دلیلی ذهن مسئولین دولتی برای کمک به استان بیشتر شده.
تو این شلوغی پیگیری طرحها رو فراموش نمیکنم. جلسه ای رو با مسئولین آبفا داشتم. برنامه آبرسانی به ١٧ روستای مله باشت رو پیگیری  کردم. واقعاً باید از مسئول آبفای استان و پیمانکار تشکر کنم. اگه بتونن امسال افتتاحش کنند به نظرم سریعترین پروژه کشوره. خوشبختانه نگذاشتیم طرح بدون پول بمونه ولی مدیریت دوستان و پیمانکار هم خیلی خوبه. به هر حال منتظرم ببینم میتونیم رکورد رو بزنیم و مشک آب را از دوش دختران تلچگاه پایین بیاریم.
امروز داشتم برنامه های شهرستان رو چک میکردم. راه افتادن فضای مجازی کمک میکنه برخی خبرها رو آنلاین ببینم. راه اندازی سی تی اسکن که براش زحمت زیادی کشیدم و آسفالت چاه تلخ و… از جمله طرحهایی بود که آنلاین عکساش رو برام فرستادن و موجب خوشحالیم شد.
در کل خوشحالم که می بینم برخی از مسئولین خوب کار میکنن. البته بعضی ها هم خوابند. امیدوارم فرماندار و استاندار مسئولینی که خواب موندند رو بیدار کنند تا روز به روز پیشرفت دیارمون رو شاهد باشیم. ان شاالله.

Taj-52Taj-33 Taj-42

منتشر شده در :2015/01/25 - 04:01|شناسه خبر: 3055 477 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه