امروز :جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۱:۵۰:۰۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

موعد قطع سیم‌کارت‌های بی‌هویت فرا رسید/ فردا آخرین مهلت برای ارسال کد ملی

پس از یکبار تمدید آخرین مهلت قطع سیم‌کارت‌های بی‌هویت، ۲۲ بهمن ماه آخرین مهلت مالکان سیم‌کارت‌های بی‌هویت برای ارسال کد ملی است.

به گزارش پورتال خبری راه ملت به نقل از خبرگزاری فارس، قرار بود ارتباط سیم‌کارت‌های بی‌هویت که اطلاعات مالکان آنها به صورت ناقص در اپراتورهای تلفن همراه به ثبت رسیده، از ۱۵ بهمن ماه  قطع شود؛ اما در موعد مقرر، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از تمدید یک هفته‌ای آخرین مهلت خبر داد و اعلام کرد که مالکان سیم کارت‌هایی که کد ملی خود را به اپراتورها ارائه نکرده باشند، تا ۲۲ بهمن فرصت دارند تا نسبت به این کار اقدام کنند و در غیر این صورت سیم‌کارتشان قطع خواهد شد.

پیش از این گفته شده بود تعداد سیم‌کارت بی‌هویت و بدون کد ملی یکی از اپراتورها ۸ میلیون سیم کارت‌ است. به گفته معاون رگولاتوری نیز هر دو اپراتور به یک اندازه سیم‌کارت بی‌هویت دارند که از مجموع سیم کارت‌های بی هویت تاکنون ۲۵ درصد ثبت هویت شده است. در مجموع حدود ۶۰ میلیون سیم‌کارت فعال در کشور وجود دارد.

بر این اساس مشترکان همراه اول باید کد ملی خود را به شماره ۸۹۸۰ و مشترکان ایرانسل باید کد ملی را به شماره ۲۷۲ ارسال کنند.

منتشر شده در :2015/02/10 - 03:02|شناسه خبر: 3661 770 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه