امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۲۱:۳۷:۳۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

ره آورد سفرنامه ” سلامت و امید ” ستودنی و بی سابقه است

۹ پزشک کهگیلویه و بویراحمدی بمدت سه تا پنج سال تعهد نمودند که بیماران معرفی شده از جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد را بطور رایگان مداوا کنند.

” مسعود مثنوی “گفت: سفرنامه تلویزیونی ” سلامت و امید ” در روزهای دوم ، سوم و چهارم اسفندماه در شهرستان های بویراحمد ، گچساران و کهگیلویه برگزار که مورد استقبال خیرین ، مردم و مسوولان شهرستانی قرار گرفت.
وی با تشریح اهداف سفرنامه ” سلامت و امید ” در کهگیلویه و بویراحمد ، اظهارداشت: هدف از این سفرنامه ، جذب خیرین و نیکوکاران در راستای خدمت به سلامت نیازمندان بود که با استقبال ستودنی خیرین و فرمانداران این شهرستان ها قرار گرفت.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد افزود: در پایان این سفرنامه ، سه هزار و ۵۰۰ نفر مشارکت فعال داشته و ۶۲ چادر سلامت برپا که ۳۶ پزشک داوطلب به مداوای رایگان مراجعه کنندگان در این چادرها پرداختند.
مثنوی ، تعداد مراجعه کنندگان به پزشکان مستقر در این چادرها را یک هزار و ۱۰۶ نفر عنوان و خاطرنشان کرد: برنامه های متنوع فرهنگی – هنری در حاشیه سفرنامه سلامت و امید اجرا شد.
وی گفت: ۴۶ هزار و ۸۹۲ مترمربع از سوی خیرین برای احداث ساختمان های مورد نظر جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد اهداء که در کشور از رتبه های برتر محسوب می شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد از اهدای ۱۰ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال توسط افراد خیر و فرمانداران شهرستان های کهگیلویه ، گچساران و بویراحمد به سفرنامه سلامت و امید خبرداد.
مثنوی افزود: ۹ پزشک کهگیلویه و بویراحمدی بمدت سه تا پنج سال تعهد نمودند که بیماران معرفی شده از جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد را بطور رایگان مداوا کنند.
وی از مردم ، خیرین و فرمانداران شهرستان های بویراحمد ، گچساران و کهگیلویه که حضوری فعال در اجرای سفرنامه تلویزیونی ” سلامت و امید ” داشتند تقدیر کرد.
منتشر شده در :2015/02/24 - 07:02|شناسه خبر: 4545 640 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه