امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۲۱:۳۸:۰۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

واکنش سردار هاشمی به احتمال حضور در انتخابات

هاشمی با تشریح مشکلات استان عنوان کرد : امروز کهگیلویه و بویراحمد نیازمند کار ، تلاش و تحول است و همه باید در این مسیر گام بردارند تا بتوانیم همگام با سایر استانهای برخوردار و توسعه یافته پیش برویم

سردار عدل هاشمی گفت : تا انتخابات اسفندماه امسال مجلس شورای اسلامی زمان زیادی باقی مانده است و نباید فضای استان را از فضای کار و توسعه و رفع مشکلات بسیار مردم بسمت مسائل انتخاباتی پیش برد چرا که در فضای سیاست زده مسائل عمرانی و دغدغه های مردم به حاشیه رانده می شود .

وی با اشاره به نامگذاری امسال به سال همدلی و همزبانی ملت و دولت افزود : رهبری عزیز و فرزانه انقلاب اسلامی ایران در این نامگذاری بر همراهی و همدلی دولت و مردم برای توسعه کشور و رفع مشکلات تاکیدات داشتند و ما بعنوان سربازان ولایت باید در راستای فرمایشات معظم له تمام تلاش و تجارب خود را صرف توسعه کشور ، استانها و مناطق محروم نماییم که در این مسیر پرداختن به مسائل عمرانی و توسعه ای مردم ملاک است نه مسائل سیاسی آنهم تبلیغات زودهنگام انتخاباتی .

این مقام مسئول در پاسخ به اینکه “علت حضور شما در جلسه اخیر اصولگرایان کهگیلویه چه بوده است ؟” تصریح کرد : همانگونه که همه مردم و شما اصحاب رسانه می دانید درخواست های بسیاری از سوی  همه اقشار  ، دانشجویان ، کشاورزان ، روستائیان ، کارکنان ، فرهنگیان و …….  از اینجانب برای حضور در انتخابات شده است که البته تاکنون دربرابر پذیرش آنها مقاومت کرده ام و هیچگونه اعلام رسمی برای حضور در انتخابات مجلس نداشته ام .

هاشمی ادامه داد : اصولگرایان کهگیلویه در جلسه اخیر خود همانند جلسات پیش از آن از اینجانب دعوت بعمل آوردند که بنا به اصرار این عزیزان و صرفا برای شنیدن مسائل مطرح شده و احترام به درخواست های مکرر آنها حضور پیدا کردم .

قائم مقام بنیاد توسعه و عمران اوقاف کشور تاکید کرد : عمیقا باور دارم که استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از فعالیت های سیاسی نیازمند فعالیت های عمرانی و توسعه ای است و سیاست ، فرهنگ و توسعه و سایر امور استان درست نمی شود مگر با توسعه اقتصادی چرا که اقتصاد مبنای حرکت همه اینها است .

هاشمی با تشریح مشکلات استان عنوان کرد : امروز کهگیلویه و بویراحمد نیازمند کار ، تلاش و تحول است و همه باید در این مسیر گام بردارند تا بتوانیم همگام با سایر استانهای برخوردار و توسعه یافته پیش برویم.

وی با بیان اینکه همه مردم ، سیاسیون و مسئولان استان باید توسعه و کار را در سایه شعار امسال سرلوحه کار خود قرار دهند گفت : تاکید می کنم تا اسفندماه فرصت بسیاری برای تصمیم گیری در باره حضور یا عدم حضور در انتخابات است و آنچه امروز همه باید برای مردم استان تلاش کنیم ، پرداختن به رفع مشکلات مردم و توسعه عمرانی است .

این مقام مسئول با بیان اینکه جریانات سیاسی اصولگرایی و اصلاح طلبی باید در خدمت توسعه و رشد استان باشند : فارغ از تفکرات سیاسی موجود این سرباز کوچک ولایت دست همه عزیزانی را که بتوانند در راستای توسعه و آبادانی و عمران استانمان تلاش کنند به گرمی می فشارم ، آنچه برای ما مهم است شایسته سالاری و کمک به آبادانی استان و کشور است.

هاشمی با اشاره به درخواست های طیف های مختلف سیاسی از وی برای حضور در انتخابات تصریح کرد : برای ما فقط کار و آبادانی مهم است و اینگونه نیست که خود را محصور در یک گروه یا طیف سیاسی بدانم بلکه معتقدم همه افراد و گروههای سیاسی برای رفع مشکلات مردم استان باید ازهمه توانمندی های خود نهایت استفاده را ببرند .

وی توصیه های رهبر معظم انقلاب ، اهداف و سیاست های کلان نظام و در راس آنها سیاست های اقتصاد مقاومتی را سرلوحه برنامه های کاری خود خواند و گفت : این مسائل باید مورد توجه همه نخبگان ، اندیشمندان و همه اقشار مردم قرار گیرد و اگر به این شیوه پیش رویم مطمئنا در مدت کوتاهی می توانیم در مسیر توسعه گام برداریم و استان در شاخص های توسعه رشد نماید .

این مدیر ملی کهگیلویه وبویراحمد با تاکید بر اینکه با اختلاف و تفرقه توسعه پایدار ایجاد نخواهد شد افزود :در پایان امیدوارم مسئولان استان به شاخص های توسعه بخصوص توسعه منابع انسانی که مهمترین عامل توسعه و رشد استان است توجه ویژه ای داشته باشند.

منبع:عصر دنا
منتشر شده در :2015/04/06 - 07:04|شناسه خبر: 7505 3839 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه