امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۲۰:۴۰:۰۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

انجام ساخت و سازهای شبانه در دهدشت

شهردار دهدشت گفت: در جهت ساماندهی آرامستان شهر دهدشت، نسبت به یکسان‌سازی قبور اقدام شد.

راه ملت، شهردار دهدشت گفت :  خیلی از ساخت و سازها در شهر دهدشت در خارج از تایم اداری و شبانه انجام می‌شود و دلیل این امر تعرفه‌های بالا نظام مهندسی است.

جواد تخشا با بیان اینکه شهر دهدشت در پهنای زلزله ساخته شده است،عنوان کرد: یکی از گسل‌های خفته ایران گسل زاگرس است و شهر دهدشت بر روی این گسل قرار دارد.

وی تصریح کرد: در سال گذشته بیش از ۱۳۰ مورد زلزله در شهر دهدشت رخ داده است و ایمن سازی ساختمان‌ها نسبت به این بلای طبیعی باید از اولویت‌های کاری شهرداری دهدشت قرار گیرد.

تخشا خاطرنشان کرد: بانک‌ها و مکان‌های عمومی را ملزم به رعایت شاخص‌های ایمنی کردیم و به زودی یکی از معابر شهری و پرتردد را به صورت نمادین برای معلولان جسمی و حرکتی مناسب‌سازی می‌شود.

وی از راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شهرداری دهدشت در آینده نزدیک خبر داد و گفت: راه‌اندازی این سیستم به بیش از ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد.

شهردار دهدشت گفت: در جهت ساماندهی آرامستان شهر دهدشت، نسبت به یکسان‌سازی قبور اقدام شد.

وی با بیان اینکه یک قطعه به آرامگاه هنرمندان و مشاهیر شهر دهدشت در آرامستان این شهر اختصاص داده شده است،بیان کرد:هنرمندان شهرستان کهگیلویه در میان مردم از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند همین دلبستگی به هنرمندان می‌طلبد جایگاه ابدی هنرمندان نیز به صورت شایسته و درخور ساماندهی و زیباسازی شود.

منتشر شده در :2015/04/08 - 11:04|شناسه خبر: 7572 607 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه