امروز :چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۱۱:۱۵:۲۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

دعوت مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های دائمی استان از مردم برای مشارکت حداکثری در انتخابات

حضور پرشور در انتخابات در کنار انتخاب آگاهانه همراه با تحقیق و تفکر مردم در انتخابات در راستای ایجاد توسعه پایدار و کمک به حل مشکلات مردم گام بلندی در راستای ناامید کردن دشمنان انقلاب و امیدواری امت مسلمان ایران و دنیا برای رشد و شکوفایی ایرانی آباد خواهد بود.

به گزارش راه ملت؛مدیرعامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان طی پیامی مردم استان کهگیلویه و بویراحمد را برای حضور حداکثری در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و همچنین انتخابات مجلس خبرگان رهبری دعوت کرد .

در پیام سیروس باقری آمده است :

ضمن تبریک فرارسیدن نیمه شعبان سالروز ولادت منجی عالم بشریت،بدون شک چشم تمامی ملت مسلمان دنیا و دشمنان قسم خورده انقلاب به چگونگی حضور مردم در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس خبرگان رهبری دوخته خواهد شد که به همین دلیل تلاش برای افزایش مشارکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری وظیفه همگانی است.

حضور پرشور در انتخابات در کنار انتخاب آگاهانه همراه با تحقیق و تفکر مردم در انتخابات در راستای ایجاد توسعه پایدار و کمک به حل مشکلات مردم گام بلندی در راستای ناامید کردن دشمنان انقلاب و امیدواری امت مسلمان ایران و دنیا برای رشد و شکوفایی ایرانی آباد خواهد بود .

مردم ایران با حضور حداکثری در انتخابات ، علاقه خود به سرنوشت کشور خود را به جهانیان نشان خواهد داد اگر انتخابات در ایران اسلامی برای خدمت باشد کشور به موفقیتی عظیم دست پیدا خواهد کرد .

اینجانب از مجموعه بزرگ صنعت، معدن، تجارت، بازرگانان، تجار،تولیدکنندگان،بازاریان و مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی برای انجام یک انتخابات پرشور در کنار انتخاب اصلح مردم را به حضور در انتخاباتی سرنوشت ساز دعوت می کنم.

منتشر شده در :2024/02/29 - 04:02|شناسه خبر: 90228 57 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه