امروز :جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۱:۲۲:۲۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

۵۰ زندانی جرائم غیرعمد در سال ۱۴۰۳ از زندان‌های کهگیلویه وبویراحمد آزاد شدند

منصور بیژنی مدیر کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون با مساعدت ستاد دیه استان، محاکم قضایی و اخذ رضایت شکات و کمک خیران و نیکوکاران ۵۰ زندانی جرائم غیر عمد از زندان های استان آزاد شدند.

به گزارش راه ملت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد، مدیر کل زندان های استان با تقدیر از تلاشهای ستاد دیه و همکاری و همراهی مراجع قضایی و همچنین شکات خیری که از تمامی و یا بخشی از طلب خود گذشتند، عنوان داشت: جمع بدهی این افراد مجموعاً ۳۸ میلیارد تومان بوده که ۲۲ میلیارد تومان معادل ۵۸ درصد توسط محاکم تقسیط تا زمینه آزادی آنان فراهم شده است.

مدیر کل زندان ها و نائب رئیس ستاد دیه استان در ادامه افزود: امروز با حضور رئیس کل دادگستری، دادستان مرکز استان و مدیر عامل ستاد دیه شش نفر با مبلغ بدهی ۲ میلیارد و پانصد میلیون تومان که یک میلیارد و ششصد و هفتاد میلیون تومان ستاد دیه بصورت وام و کمک بلاعوض اعطاء شد، از زندان نیز آزاده شده اند.

بیژنی در ادامه تصریح کرد: هم اکنون ۳۲۰ زندانی جرائم غیر عمد در زندان های استان وجود دارند که منتظر کمکهای خیرین و نیکوکاران برای آزادی از زندان می باشند.

وی در ادامه ضمن درخواست و طلب مساعدت از خیران افزود: نیکوکاران می توانند برای کمک به اینگونه زندانیان به محل ستاد دیه جنب مصلی امام خمینی(ره) یاسوج و یا وجوهات نقدی خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۳۶۳۳۳ بانک ملی به نام ستاد دیه استان واریز نمایند.

منتشر شده در :2024/06/08 - 10:06|شناسه خبر: 91529 32 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه