امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۵:۱۹:۱۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

هشدار! هرکس گفت اطلاعاتی ام کلاهبردار است

وزارت اطلاعات به مناسبت سی اُمین سالگرد تاسیس خود و در اقدامی که بی سابقه به نظر می رسد ویژه نامه ای در ۲۰۰ صفحه را به صورت مجلد منتشر کرده که صبح روز شنبه ۱۹ مهر ماه همراه روزنامه پرشمارگان همشهری توزیع شده است. به گزارش ک ب آنلاین؛ عصر ایران در ادامه می‌نویسد: […]

etelaat

وزارت اطلاعات به مناسبت سی اُمین سالگرد تاسیس خود و در اقدامی که بی سابقه به نظر می رسد ویژه نامه ای در ۲۰۰ صفحه را به صورت مجلد منتشر کرده که صبح روز شنبه ۱۹ مهر ماه همراه روزنامه پرشمارگان همشهری توزیع شده است.
به گزارش ک ب آنلاین؛ عصر ایران در ادامه می‌نویسد: عنوان این ویژه نامه «۳۰ سال مجاهدت های خاموش» است و یک تورق سریع در آن نیز تغییر نگاه به نسبت گذشته را در دولت حسن روحانی نشان می دهد. چندان که به جای متهم سازی های معمول ،خاصه چنان که در سال های ۸۸ تا ۹۲ رایج بود بیشتربه بحث های کلان پرداخته شده و به رقابت های سیاسی درون نظام نیز به مثابه یک خطر ننگریسته و شعار «امنیت برای مردم، اقتدار برای ایران اسلامی» که بر روی جلد آن نشسته از رویکردی خبر می دهد که اطمینان بخشی افزون تری نسبت به گذشته از آن احساس می شود.
سید محمود علوی وزیر اطلاعات در گفت و گوی آغازین ویژه نامه تصریح می کند: « قدرت کشور ما مبتنی بر مردم است و هر متغیری که در جدایی مردم از نظام موثر باشد می تواند امنیت ملی را دچار چالش کند.»
در این ویژه نامه ، اطلاعات خوبی به مردم داده شده است که می تواند کاربردی باشد، از جمله تصریح شده است:
– کارکنان وزارت اطلاعات هر گز هویت شغلی خود را نزد دیگران فاش نمی کنند. بنا بر این هر کس ادعا کرد مامور وزارت اطلاعات است قطعا شیاد است.
– هر کس خود را کارمند وزارت اطلاعات معرفی کرد و قصد سوء استفاده داشت حتما کلاهبردار است.
– کارکنان وزارت اطلاعات فاقد هر گونه کارت شناسایی اند. بنا براین چنانچه فردی کارت وزارت به شما نشان داد حتما کلاهبردار است.
– وزارت اطلاعات هیچ گونه شرکت اقتصادی و غیر اقتصادی ندارد. هر کس تحت این عناوین خود را به شما معرفی کرد حتما کلاهبردار است.
از شهروندان خواسته شده در مواجهه با موارد بالا با تلفن ۱۱۳ تماس بگیرند و مراتب را اطلاع ده

منتشر شده در :2014/10/14 - 07:10|شناسه خبر: 960 883 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه