امروز :شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۰۵:۳۲:۳۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

بیمارستان دهدشت به بخش ICU نوزادان و رادیولوژی دیجیتال مجهز شد

به گزارش راه ملت، بخش ICU نوزادان و دستگاه رادیولوژی دیجیتال و همچنین تجهیزات جدید آزمایشگاه بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت پیش از ظهر سه شنبه با حضور مسئولان شهرستان کهگیلویه به بهره برداری رسید. مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه در این آیین هزینه راه اندازی بخش ICU نوزادان را پنج میلیارد ریال عنوان […]

به گزارش راه ملت، بخش ICU نوزادان و دستگاه رادیولوژی دیجیتال و همچنین تجهیزات جدید آزمایشگاه بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت پیش از ظهر سه شنبه با حضور مسئولان شهرستان کهگیلویه به بهره برداری رسید.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه در این آیین هزینه راه اندازی بخش ICU نوزادان را پنج میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این بخش به پنج تخت مجهز شده است.

عبدالحسین موسویان زاده با اشاره به اینکه در گذشته به علت نبود این بخش در بیمارستان دهدشت مجبور به اعزام اطفال و نوزادان به دیگر شهرها بودیم، افزود: این اعزام ها باعث افزایش مرگ و میر نوزادان و همچنین افزایش تعداد نوزادان نارس می شد.

وی اظهار داشت: با راه اندازی این بخش مردم شهرستان کهگیلویه دیگر نگران مشکلات پیش آمده در گذشته نباشند.

موسویان زاده همچنین با اشاره به بهره برداری از دستگاه رادیولوژی دیجیتال در این بیمارستان، هزینه نصب و راه اندازی این دستگاه را هفت میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان عنوان کرد.

وی افزایش دقت، سرعت و کاهش خطر اشعه را از مزیت های دستگاه رادیولوژی دیجیتال دانست.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه همچنین به بهره برداری از تجهیزات جدید آزمایشگاه بیمارستان دهدشت با اعتبار حدود شش میلیارد ریال اشاره داشت و بیان کرد: با نوسازی تجهیزات این آزمایشگاه یکی از مهمترین دغدغه های بخش درمان این شهرستان رفع شد./مهر

منتشر شده در :2015/06/02 - 04:06|شناسه خبر: 10295 727 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه