امروز :پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۰۰:۳۳:۲۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

سردخانه ۲۰ هزار تنی در کهگیلویه وبویراحمد احداث می شود

جعفر گوهرگانی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با ساخت این سردخانه طی سه تا چهار سال آینده، ۲۰ تا ۳۰ درصد محصولات تولیدی استان ذخیره سازی خواهد شد. وی با اشاره به مشکلات ایجاد زیر ساخت ها برای ذخیره سازی محصولات تولیدی استان اظهارکرد: دولت از طریق ایجاد زیر ساخت ها […]

جعفر گوهرگانی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با ساخت این سردخانه طی سه تا چهار سال آینده، ۲۰ تا ۳۰ درصد محصولات تولیدی استان ذخیره سازی خواهد شد.

وی با اشاره به مشکلات ایجاد زیر ساخت ها برای ذخیره سازی محصولات تولیدی استان اظهارکرد: دولت از طریق ایجاد زیر ساخت ها می تواند بخش خصوصی را تشویق به سرمایه گذاری در این زمینه کند.

گوهرگانی با بیان اینکه در زمینه ذخیره سازی محصولات ذرت و گندم در سطح استان مشکل خاصی نیست تصریح کرد: با توجه به اینکه در دولت تدبیر و امید اولویت ایجاد زیر ساخت ها با محصولات استراتژیک است باید این زیر ساخت ها نیز در استان با همکاری همه نهادها فراهم شود.

وی با بیان نبود سرمایه گذار توانمند و عدم زیر ساخت های مناسب در سطح استان ابراز داشت: باید با برنامه ریزی زمینه حضور بخش خصوصی از دیگر استانها را فراهم کرد.

گوهرگانی با اشاره به پیش بینی برداشت بیش از یکصد هزار تن سیب در سطح استان عنوان کرد: خرید حمایتی از باغداران از طریق وزارت خانه، سازمان مرکزی تعاون و همکاری سازمان تعاون استان در دستور کار قرار دارد.

وی کیفیت سیب تولیدی در استان را خوب خواند و گفت: سیب تولیدی از سوی تجار خارج از استان خریداری و بخش زیادی از آن نیز به کشور روسیه صادر می شود.

۴۰ هزار هکتار باغ بارور در کهگیلویه وبویراحمد وجود دارد.۸۱۳۶۰۲۹۳-۶۰۳۲۱۸۹

منتشر شده در :2014/10/23 - 12:10|شناسه خبر: 1096 456 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه