امروز :چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۲۳:۲۶:۲۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

تولید بیش از ۲۵ درصد طعم دهنده های تولیدات لبنی کشور در استان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه بازدید از کارخانه تولید داروی گیاهی زردبند یاسوج گفت: افزون بر ۲۵ درصد از طعم دهنده های تولیدات لبنی کشور در این کارخانه تولید می شود. به گفته روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده اظهار داشت:  […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه بازدید از کارخانه تولید داروی گیاهی زردبند یاسوج گفت: افزون بر ۲۵ درصد از طعم دهنده های تولیدات لبنی کشور در این کارخانه تولید می شود.

به گفته روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده اظهار داشت:  وجود چنین واحدهایی در کهگیلویه و بویراحمد نشان از پتانسیل های بسیار در حوزه تولید و صنعت است و در آینده ای نزدیک استان حرفهای بسیاری برای گفتن در عرصه صنعت خواهد داشت و به جایگاه واقعی خود در این عرصه خواهیم رسید.

دیودیده با بیان اینکه مدیران این شرکت توانسته‌اند با درایت خود در اوج تنگناهای اقتصادی بدون کوچکترین مشکل به امر تولید در کشور کمک کنند افزود: این واحد صنعتی در کل کشور از جمله واحدهای صنعتی پویا به شمار می‌رود که هیچ‌گاه کیفیت را فدای کمیت نکرده و تاکنون در موضوع تولید با نوسان روبه‌رو نبوده‌ است

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه ۱۰۰ درصد محصولات تولیدی کارخانه زردبند یاسوج گیاهی است، افزود: چنین تولیداتی در سطح کشور بی نظیر است.

وی اظهار داشت: ۵۰ محصول در کارخانه تولید داروی گیاهی زردبند یاسوج تولید می شود و این تنوع در کنار انحصاری بودن تولید برخی از محصولات امتیاز بزرگی برای این واحد صنعتی محسوب می شود.

دیودیده با بیان اینکه برند زردبند اکنون در سطح کشور نام و نشان مهمی را برای خود دست و پا نموده است افزود: صادرات محصولات زردبند طی هفته آینده به کشور سوئیس انجام خواهد شد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با ابراز امیدواری از این موضوع گفت: برند زردبند با تنوع و کیفیت عالی بازارهای جهانی را به تسخیر خود در خواهد  آورد.

وی با اشاره به حماین همه جانبه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از این واحد، گفت: با توجه به برنامه های این کارخانه در جهت اجرایی نمودن طرح های توسعه و اضافه نمودن خطوط تولیدی جدید، مجموعه استان به خصوص بانکها باید حمایت های ویژه ای در خصوص تسهیلات، واگذاری زمین در شهرکهای صنعتی، معرفی و ترغیب کشاورزان در جهت کشت گیاهان مورد نیاز بعمل آورند تا زمینه اشتغال و بهبود شرایط کسب و کار با سرعت بیشتری در سطح استان انجام گیرد.IMG_05941-450x300

منتشر شده در :2014/11/26 - 07:11|شناسه خبر: 1869 615 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه