امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۴:۰۱:۰۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

محصولات گیاهی “زردبند” یاسوج به کشور سوئیس صادر می‌شود

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، داریوش دیودیده در بازدید از این کارخانه گفت: کارخانه تولید داروی گیاهی زردبند یاسوج یکی از الگوهای موفق صنعتی در این استان بوده که تحریمها هیچ تاثیری بر عملکرد آن نداشته است. وی اظهارکرد: وجود چنین واحدهایی در کهگیلویه و بویراحمد نشان از پتانسیل‌های بسیار در حوزه تولید و […]

۲۵۸۸۰

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، داریوش دیودیده در بازدید از این کارخانه گفت: کارخانه تولید داروی گیاهی زردبند یاسوج یکی از الگوهای موفق صنعتی در این استان بوده که تحریمها هیچ تاثیری بر عملکرد آن نداشته است.

وی اظهارکرد: وجود چنین واحدهایی در کهگیلویه و بویراحمد نشان از پتانسیل‌های بسیار در حوزه تولید و صنعت است.

رییس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: مدیران این شرکت توانسته‌اند با درایت خود در اوج تنگناهای اقتصادی بدون کوچکترین مشکل به امر تولید در کشور کمک کنند.

دیودیده تصریح کرد: این واحد صنعتی در کل کشور از جمله واحدهای صنعتی پویا به شمار می‌رود که هیچ‌گاه کیفیت را فدای کمیت نکرده و تاکنون در موضوع تولید با نوسان روبه‌رو نبوده‌ است.

وی ادامه داد: ۱۰۰ درصد محصولات تولیدی کارخانه زردبند یاسوج گیاهی است و چنین تولیداتی در سطح کشور بی نظیر است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد گفت: ۵۰ محصول در کارخانه تولید داروی گیاهی زردبند یاسوج تولید شده و این تنوع در کنار انحصاری بودن تولید برخی از محصولات امتیاز بزرگی برای این واحد صنعتی محسوب می‌شود.

دیویده از حمایت این سازمان از برنامه‌های این کارخانه در جهت اجرایی کردن طرح‌های توسعه و اضافه کردن خطوط تولیدی جدید خبر داد و بیان کرد: مجموعه استان به خصوص بانک‌ها باید حمایت‌های ویژه‌ای در خصوص تسهیلات، واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی، معرفی و ترغیب کشاورزان در جهت کشت گیاهان مورد نیاز بعمل آورند تا زمینه اشتغال و بهبود شرایط کسب و کار با سرعت بیشتری در سطح استان انجام گیرد.

وی با بیان اینکه افزون بر ۲۵ درصد از طعم دهنده‌های تولیدات لبنی کشور در این کارخانه تولید می‌شود، عنوان کرد: محصولات این کارخانه هم اکنون به یک برند تبدیل شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد اضافه کرد: در آینده‌ای نزدیک استان حرف‌های بسیاری برای گفتن در عرصه صنعت خواهد داشت و به جایگاه واقعی خود در این عرصه خواهد رسید.

منتشر شده در :2014/11/27 - 05:11|شناسه خبر: 1887 637 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه