امروز :سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۲:۲۶:۰۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

رئیس دانشگاه پیام‌نور لنده معرفی شد

 ک ب آنلاین : با حضور مدیر نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار و مسئولان شهرستان لنده، داراب طیبی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه پیام نور لنده معرفی شد. صبح امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی ، مراسم تودیع و معارفه روسای دانشگاه پیام نور شهرستان لنده برگزار شد. در […]

۱۳۹۳۰۹۲۷۰۰۰۰۶۳_PhotoL

 ک ب آنلاین : با حضور مدیر نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار و مسئولان شهرستان لنده، داراب طیبی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه پیام نور لنده معرفی شد.

صبح امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی ، مراسم تودیع و معارفه روسای دانشگاه پیام نور شهرستان لنده برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مدیر ارزیابی و نظارت دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، داراب طیبی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه پیام نور شهرستان لنده معرفی و از خدمات دو ساله احمد انصاری رئیس سابق دانشگاه پیام نور لنده تقدیر شد.

احمد انصاری دارای تحصیلات عالیه مدیریت صنعتی در سال ۹۱ با حضور مسئولان شهرستان به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور لنده معرفی شد و تاکنون در این شهرستان به ارائه خدمات علمی و  آموزشی مشغول بوده است.

داراب طیبی از کارمندان دانشگاه پیام نور دهدشت که همزمان با راه‌اندازی این دانشگاه در مرکز کهگیلویه استخدام شد و از سال ۸۵ لغایت ۸۷ به عنوان مسئول آموزش این دانشگاه مشغول به فعالیت بوده و از سال ۸۹ تاکنون نیز به عنوان مسئول اداری مالی دانشگاه به کار خود ادامه داده است.

منتشر شده در :2014/12/18 - 04:12|شناسه خبر: 2217 683 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه