امروز :چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۰۹:۲۹:۴۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

بازدید فرماندار گچساران از مرکز درمانی تامین اجتماعی+عکس

عبدالرحیم رحیمی فرماندار گچساران صبح روز شنبه به طور سرزده از مرکز درمانی تامین اجتماعی گچساران بازدید کرد. در این دیدار فرماندار شهرستان از واحدهای اداری، مالی، درآمد، صدور دفترچه و امور بیم …

عبدالرحیم رحیمی فرماندار گچساران  صبح روز شنبه  به طور سرزده از مرکز درمانی تامین اجتماعی گچساران بازدید کرد.

در این دیدار فرماندار شهرستان از واحدهای اداری، مالی، درآمد، صدور دفترچه و امور بیمه‌شدگان تامین اجتماعی بازدید نموده و هر کدام از مسئولین واحدها توضیحاتی درخصوص واحدهای کاری خود به فرماندار گچساران ارائه نمودند.

فرماندار گچساران در حاشیه این بازدید  با اشاره به رایگان بودن خدمات درمانی این مرکز افزود: در این درمانگاه جمعا ۷ پزشک که چهار پزشک عمومی و دو پزشک متخصص اطفال و قلب مشغول به ارایه خدمات به بیماران هستند.

رحیمی به راه اندازی سیستم های نوبت دهی تلفنی در مرکز درمانی تامین اجتماعی گچساران اشاره کرد و گفت: افزایش سرعت و دقت و ارزش نهادن به زمان، عدم حضور و تجمع بیماران در ساعاتی قبل از آغاز کار مرکز درمانی این شهرستان مهمترین مزایای اجرای این طرح است.

رحیمی تصریح کرد :تامین اجتماعی یکی از نهادهای ارزشمند حمایتی در کشور است و همواره با حجم بالای کار در راستای خدمت به مردم کوشش نموده است.
فرماندارگچساران  گفت: استفاده شایسته از ظرفیت بالای تامین اجتماعی در خدمات رسانی بهتر و بیشتر به اقشار جامعه بویژه اقشار ضعیف جامعه از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید است.

رحیمی در این بازدید ضمن بررسی مسائل این درمانگاه تاکید بر رفع آنها نمود و گفت: در جهت اجرای طرح تکریم ارباب رجوع ، جلب رضایت و پاسخگویی مطلوب به مراجعین از اولویتهای کاری دستگاههای اجرایی می باشد.

رییس مرکز درمانی تامین اجتماعی نیز در این بازدید افزود: سیستم نوبت دهی تلفنی راهکار مناسبی برای رفع صف های طولانی است.
لقمان رضایی افزود: در این سیستم بیمار از طریق برقراری تماس تلفنی، با تعیین نوع تخصص و پزشک موردنظر، نوبت رزرو می کند و با مراجعه به مرکز درمانی طبق زمان اعلام شده و ارایه شماره پیگیری به واحد پذیرش، برگه پذیرش خود را دریافت می کند.

وی تعداد بیمه شده های اصلی این شهرستان را بیش از ۲۵ هزار و ۸۴۹ نفر عنوان کرد و گفت: با افراد تحت تکفل، این تعداد به ۹۸ هزار و ۸۱ نفر می رسد.

عبدالرحیم رحیمی فرماندار شهرستان باحضور در درمانگاه تامین اجتماعی گچساران از قسمتهای مختلف  و همچنین از فعالیتهای کارکنان و کادر پزشکی درمانگاه بازدید بعمل آورد و  در این دیدار طی صحبت با ارباب رجوع  و شنیدن مشکلات آنها خواستار حل مشکلات ارباب رجوع و مراجعین به این درمانگاه شد.

و سپس آقای اعتماد فرماندار شهرستان نیز در بیاناتی کوتاه از کلیه کارکنان و پرسنل تامین اجتماعی جهت عملکرد مطلوب این سازمان و خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان تقدیر و تشکر نمودند و اظهار داشت: تاکنون هیچ موردی از گلایه‌مندی بر علیه کارکنان تامین اجتماعی به فرمانداری گزارش نگردیده که این جای تقدیر و تشکر از کارکنان تامین اجتماعی را دارد. و ما نیز همین را از کارکنان می‌خواهیم که هر کس به وظیفه خود عمل نماید.

رحیمی در پایان بیاناتی کوتاه از کلیه کارکنان و پرسنل تامین اجتماعی جهت عملکرد مطلوب این سازمان و خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان تقدیر و تشکر نمودند و اظهار داشت: با اعلام رضایت از عملکرد این سازمان ما نیز همین را از کارکنان می‌خواهیم که هر کس به وظیفه خود عمل نماید.

بازدید فرماندار از تامیین اجتماعی

IMG_0141

IMG_0144

IMG_0145

IMG_0146

IMG_0154

IMG_0158

IMG_0163

IMG_0165

IMG_0166

IMG_0172

IMG_0179

IMG_0199

IMG_0207

منتشر شده در :2014/12/27 - 09:12|شناسه خبر: 2519 1047 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه