امروز :یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۰۰:۰۱:۲۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد یاسوج منصوب شد + عکس

با حضور ریاست و مسولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج مراسم تکریم و معارفه معاونت دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.

مسئول نمایندگی دفتر ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج با اشاره به گرامیداشت حماسه ۹دی اظهار کرد: ۹دی متعلق به همه مردم است و هیچ گروه وجریانی نمی‌تواند آن را برای خود مصادره کند.

حجت الاسلام هاشم‌پور تصریح کرد: دانشجویان امانت مردم در دانشگاه و شایسته بهترین خدمت هستند.وی با اشاره به اینکه هرکس در مسئولیتی قرار می‌گیرد، میهمان است گفت: چرخش مدیریتی امری عادی است و باید تلاش داشته باشیم در مسئولیت‌ها خدمات خوب و ماندگاری ارائه دهیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج هم در آیین تکریم ومعارفه معاونت دانشجویی بیان کرد: مدیریت چند شاخصه برجسته دارد از جمله؛ دلسوزی، تعهد، پرهیز از هرگونه حاشیه و اندیشیدن به مسائل و رفع مشکلات عمومی دانشگاه است که امیدواریم که مهم از سوی اساتید معاونت‌ها مورد توجه قرار گیرد.

دکتر بوستانی با اشاره به اهمیت دادن به نسل جوان به خصوص دانشجویان اظهار کرد: مهم‌ترین وظیفه ما فراهم نمودن فضاهای مناسب خدماتی، رفاهی و ورزشی در دانشگاه بوده تا دانشجویان در محیطی پر نشاط با فراغت خاطر به دنبال کسب علم و دانش و معرفت افزایی باشند.

معاون سابق دانشجویی در دانشگاه ازاد یاسوج نیز در این مراسم با اشاره به اینکه مسئولیت یک امانت است، گفت: امنت داری از دیدگاه قرآن دو نوع است که بار مادی دارد یک بار معنوی است که همواره باید مرود توجه قرار گیرد.

یونس نیک اندیش تصریح کرد: در طی مدت خدمتم لحظه‌ای از تلاش برای دانشجویان دریغ نکردم. تمام مقاطع تحصیلی دانشگاهیم در دانشگاه آزاد بوده است که به ان افتخار می‌کنم و تمام فرزندانم هم در دانشگاه ازاد تحصیل می‌کند.

معاون دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی واحد یاسوج هم گفت: ۱۵سال است در دانشگاه ازاد هیچ مسئولیتی نداشتم که جا دارد برای این مسئولیت از دکتر بوستانی تشکر داشته باشم به خاطر این حسن اعتماد.

دکتر غلامی بیان کرد: ایجاد شور و نشاط برای دانشجو از راه‌های رسیدن به قلعه‌های علمی است. مسئولیت‌ها امتحان الهی است که باید تلاش کرد از این امتحان سربلند باشیم.

بر پایه این گزارش در پایان این مراسم از خدمات دکتر نیک اندیش تقدیر و دکتر یونس غلامی به سمت معاونت جدید دانشجویی این دانشگاه منصوب شد./کبنانیوز

منتشر شده در :2014/12/29 - 03:12|شناسه خبر: 2549 710 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه