امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۳:۳۷:۳۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

برخورد جدی با برگزار کنندگان نمایشگاههای بدون مجوز در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تنها مرجع صادرکننده مجوز جهت برگزاری نمایشگاههای تخصصی و عرضه کالا سازمان صنعت، معدن و تجارت استان است. به گفته روابط عمومی سازمان ..

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تنها مرجع صادرکننده مجوز جهت برگزاری نمایشگاههای تخصصی و عرضه کالا سازمان صنعت، معدن و تجارت استان است.

به گفته روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه متاسفانه علی رغم هشدارها و پلمپ نمایشگاههای بدون مجوز از ابتدای سالجاری تاکنون عده ای بدون اخذ مجوز از این سازمان و برخی مواقع با استفاده از عدم دقت برخی دستگاههای دولتی و همراه کردن آنها اقدام به برپایی نمایشگاه می کنند.

دیودیده اظهار داشت: طی چند روز اخیر دو نمایشگاه بدون مجوز در سطح شهر یاسوج پلمپ گردید تا هشداری به برگزار کنندگان نمایشگاههای بدون مجوز باشد.

وی با اشاره به اینکه در کارگروه توسعه صادرات استان اولویت های برگزاری نمایشگاههای تخصصی مشخص شده است، خاطرنشان کرد: برپایی هرگونه نمایشگاه تنها با مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت استان صورت خواهد گرفت و در غیره این صورت نمایشگاه جنبه قانونی نخواهد داشت.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: برپایی نمایشگاههای بدون مجوز باعث سواستفاده و اخلال در نظم بازار خواهد شد و به دلیل فقدان وجاهت قانونی امکان پیگیری تخلفات صورت گرفته در این نمایشگاهها وجود ندارد و در این میان تمامی ضرر و زیانها متوجه مردم خواهد بود.

دیودیده خاطرنشان کرد: متاسفانه کهگیلویه و بویراحمد تنها استانی است که محلی مناسب جهت برگزاری نمایشگاههای تخصصی و فصلی در آن وجود ندارد و علی رغم پیش بینی زمین سایت احداث نمایشگاه در حاشیه شهر یاسوج از جانب سرمایه گذاران تعیین شده جهت این امر که تشکلهای بخش خصوصی هستند اقدامی صورت نگرفته و به هیچ یک از تعهدات خود عمل ننموده اند.

وی افزود: قطعا در صورت ادامه چنین روندی به فکر جذب سرمایه گذاران توانمند در جهت سرمایه گذاری در سایت نمایشگاههای دائمی استان خواهیم بود و اجازه مسکوت ماندن این پروژه مهم اقتصادی را نخواهیم داد.

منتشر شده در :2015/01/04 - 08:01|شناسه خبر: 2698 645 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه