امروز :چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۲۳:۴۳:۴۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

بدهی ۸۳ میلیارد تومانی مشترکان برق کهگیلویه و بویراحمد

از این میزان بدهی ۵۳ میلیارد تومان مربوط به شرکت بهره‌برداری نفت گچساران، ۱۲ میلیارد تومان ادارت و شرکت‌های دولتی و مابقی مربوط به مشترکان خانگی و تجاری است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: این شرکت از مشترکان اداری و خانگی ۸۳ میلیارد تومان طلب دارد.
” مهندس داود راهزادی ” افزود: از این میزان بدهی ۵۳ میلیارد تومان مربوط به شرکت بهره‌برداری نفت گچساران، ۱۲ میلیارد تومان ادارت و شرکت‌های دولتی و مابقی مربوط به مشترکان خانگی و تجاری است.
راهزادی با اشاره به اینکه ۲۱۰ هزار مشترک برق در استان داریم، ابراز کرد: از این تعداد ۱۲۶ هزار و ۹۹۰ مشترک شهری و ۸۳ هزار و ۵۲۵ مشترک دیگر نیز روستایی است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: از این تعداد مشترک برق در استان ۱۷۹ هزار و ۷۹۲ مورد خانگی، ۷ هزار و ۵۰۰ مشترک عمومی، ۲ هزار و ۳۰۰ مورد کشاورزی، هزار و ۱۱۶ مورد روشنایی معابر و مابقی سایر هستند.
راهزادی همچنین در پاسخ به این سوال ‌که سود پروژه‌های برق ملی مانند شیراز به سورمق اصفهان که از استان می‌گذرد چیست‌، تصریح کرد: شبکه‌های انتقال فوق توزیع که توسط برق منطقه‌ای طراحی و اجرا می‌شود عبور چنین شبکه‌های انتقال و ایستگاه برق منطقه کمک بزرگی جهت تامین برق پایدار می‌کند.
وی ابراز کرد: مسیرهای مختلفی در استان‌های همجوار شبکه انتقال رینگ شده و امکان خاموشی مطلق شبکه در استان با توجه به هزینه‌های هنگفت وزارت نیرو به صفر رسیده است./تسنیم
منتشر شده در :2015/01/06 - 12:01|شناسه خبر: 2727 552 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه