امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۳:۲۸:۵۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

برگزاری نخستین همایش پیاده‌روی خانوادگی به‌ صورت زنده از شبکه سه سیما در دهدشت

فرماندار کهگیلویه از برگزاری نخستین همایش پیاده‌روی خانوادگی به‌ صورت پخش زنده از شبکه سه سیما در تاریخ ۲۶ دی خبر داد.

کرامت کریمی امشب در نشست هماهنگی همایش پیاده‌روی خانواده، انسان را محور توسعه عنوان و اظهار داشت: انسان سالم در حساس‌ترین مسیر‌ها ارمغان توسعه را به جامعه هدیه می‌دهد.

فرماندار کهگیلویه، سلامتی دنیای امروزی را یک حرکت پویا در رسیدن به مطلوبیت در همه ابعاد زندگی دانست و افزود: این سلامتی در ورزش همگانی مستولی و مستوجب خواهد بود.

کریمی از برگزاری نخستین همایش پیاده‌روی به‌صورت زنده و پخش از شبکه سه سیما  در روز جمعه ۲۶ دی ماه خبر داد و ضمن آمادگی حوزه فرمانداری در برگزاری این همایش،  خواستار تعامل همه ادارات ذیربط با اداره ورزش و امور جوانان شهرستان کهگیلویه در این راستا شد.

کریمی با اشاره به نگاه عملکرد و نظارتی نسبت به این همایش، نظم‌داشتن همه نهاد‌ها و اداره‌ها، نظارت آن نهاد‌ها به‌عنوان نهاد مسلط برای بهتر اجرا‌شدن را از الزامات هر چه بهتر اجرا شدن این همایش بزرگ عنوان کرد و گفت: اگر پاسخ‌گویی به میزان‌ها مطرح و هماهنگی و تعامل در عین حال استقلال نهادها صورت عینی پیدا کرد، مشکلات به طبع کمتر خواهد بود.

در ادامه سید مسعود تقوی‌نژاد با اشاره اینکه این همایش از اهمیت خاصی برخوردار است و برای اولین بار در سطح شهرستان کهگیلویه با توجه به رایزنی‌های وسیع صورت گرفته است،  خواستار حضور همه مسئولان و دستگاه‌های اجرایی و همکاری آنان با اداره ورزش و جوانان شهرستان و هیئت‌های ورزشی شد.

رئیس اداره ورزش و امور جوانان شهرستان کهگیلویه، با اشاره به سخن رهبری که فرمود اساس کشور توسعه ورزش همگانی است، عملی کردن خواسته رهبری را وظیفه همه انسان‌ها عنوان کرد و بیان داشت: با سعی و تلاش به فرمان رهبری توسعه ورزش همگانی را در جامعه گسترش دهیم/فارس

منتشر شده در :2015/01/08 - 02:01|شناسه خبر: 2778 613 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه