امروز :یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۹:۱۲:۵۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

هدیه مادر دو شهید به “تاج گردون”

ک ب آنلاین:  رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و نماینده مردم گچساران و باشت طبق روال گذشته و برنامه های کاری خود در حوزه انتخابیه به دیدار خانواده های معظم شهدا و ایثارگران رفت و با آنها دیدار کرد و پای درد دل آنها نشست .به گزارش”ک ب آنلاین” ، غلامرضا تاج گردون با […]

ک ب آنلاین:  رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و نماینده مردم گچساران و باشت طبق روال گذشته و برنامه های کاری خود در حوزه انتخابیه به دیدار خانواده های معظم شهدا و ایثارگران رفت و با آنها دیدار کرد و پای درد دل آنها نشست .به گزارش”ک ب آنلاین” ، غلامرضا تاج گردون با حضور در منزل خانواده های ایثارگر تقوایی، ملکزاده و همچنین خانواده شهید پرهون از جانفشانی ها و صبر و مقاومت آنان در طول دفاع مقدس و پس از آن، تقدیر و قدردانی بعمل آورد.

وی در قسمتی از گزارش خود نوشت ،برگشتن موقع اذان مغرب بود رسیدم امامزاده جعفر. تنها بودم.

خیلی خوب بود… امامزاده نسبتاً شلوغ بود و نماز جماعت هم داشت. ١٠ – ١۵ نفر اونجا بهم مراجعه  کردن و کارشون رو گفتند و صحبت داشتیم. بعد از زیارت رفتم در روستا و سری به مادر دو شهید زدم. مادر دوست داشتنی که چند سالیست بعد از مرگ پیرمردش تنهاست.

خیلی به این مادر علاقه دارم. دوست داشتنی و باصفاست. صحبت میکنه گریه میکنه بعد میبینه ناراحت میشم یه قصه تعریف میکنه که بخندم. نفهمیدم زمان چقدر زود رفت حدود یکساعت پیشش نشستم. پسرش و عروسش و نزدیکاشم اومدن.

حرفهاشو با شعر میزد و خلاصه خیلی ساعت خوبی بود. خدا حفظش کنه و صفای قلبش نصیب ما بشه. آخر سر یه شیشه آب لیموی دست گرفته خودشو که میگفت تبرکه بهم داد.

منتشر شده در :2015/01/11 - 10:01|شناسه خبر: 2802 741 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه