امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۲۰:۰۰:۲۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

نامه میلاد غریبی به مسئولین استان و گچساران

هر از گاهی سایت های محلی را که مرور میکنم و یا پیام ها و نگرانی های دوستانم را که می خوانم، به فکر فرو می روم و در دلم با مسئولین شهر و استان حرفها که می زنم و حرفهایی که نمی زنم…

ک ب آنلاین:

فرصتی دست داد تا باری دیگر به دیارم به گچساران سفر کنم. گچسارانی که هرجا که باشم با افتخار از آن نام می برم و از آن یاد میکنم.

گچساران برای هم قطارانم و هم بازی هایم چه در تیم پرسپولیس و چه در تیم فعلی ام پدیده، آن را با نام تیم فوتبال نفت و گاز گچساران می شناسند. تیمی که خود را همچنان از آن می دانم و افتخارم پوشیدن پیراهنی است که هزاران هوادار خونگرم و دلسوز دارد. تیمی که این روزها حال و روز خوبی در جدول لیگ یک ندارد. تیمی که اگر برای حفظش به پا نخیزیم دیگر آن را در سطوح بالاتر نخواهیم دید و نگاه ها از آن گرفته خواهد شد. تیمی که دلخوشی خیل هزاران جوان گچسارانی و البته جوانان کهگیلویه و بویراحمدی است. تیمی که نتایجش و اوضاع و احوالش را هفته به هفته پیگیرم و این روزها قلبم از نتایج بد و وضعیت بحرانی اش به درد آمده. و درد بیشترم آن است که بندهایی از قرارداد فعلی ام با تیم پدیده به گونه ای است که قادر به جدایی از آن و ملحق شدن به تیم شهرم نیستم که اگر می توانستم لحظه ای درنگ نمی کردم. هر از گاهی سایت های محلی را که مرور میکنم و یا پیام ها و نگرانی های دوستانم را که می خوانم، به فکر فرو می روم و در دلم با مسئولین شهر و استان حرفها که می زنم و حرفهایی که نمی زنم…

و حرفهایی با جناب استاندار؛ استانداری که خود بومی است و خود درد کشیده از یک منطقه محروم است. استانداری که افتادن تیم شهرداری را از لیگ یک به لیگ دو  و وضعیت اسفناک فعلی اش در لیگ دو را دیده است و اکنون سایه بلایای شهرداری یاسوج بر تیم نفت گچساران را نیز می بیند و اگر به سهم خود کاری نکندجوانان بسیاری از ایشان رنجور خواهند شد و اگر می خواهند هنر مدیریتی خود را  نشان دهند، اکنون موقع آن و موقع به میان گود آمدن است.

و اما حرفهایی با جناب دکتر تاجگردون؛ نماینده ای که من اول او را ورزشی می دانم و بعد اقتصادی و یا سیاسی. نماینده ای که خود جدا از ورزش دوست بودن یک عاشق فوتبال است. نماینده ای که تیم حوزه انتخابیه اش حال و روز خوبی ندارد و اگر مستقیماً برایش کاری نکند جوانان بسیاری گلایه ها از ایشان خواهند کرد. انتظار است همانطور که اول فصل مستقیماً وارد شد و با رایزنی هایی که داشت و مانع از حذف تیم از لیگ یک شد، اینبار نیز برای وضعیت بحرانی تیم در جدول به سهم خود و به هر طریقی که به صلاح میداند کاری کند. چرا که مردم او را از خود می دانند و چه مخالف و چه موافق ایشان، همه از او کمک به تنها تیم استان در لیگ یک فوتبال را می خواهند. کمکی که همه و همه و به روشهای مختلف از آن سود خواهند برد. پس جناب دکتر تاجگردون از جنابعالی انتظارات زیادی می رود تا برای جوانان این شهر کاری کنید…

و حرفهایی نیز با امام جمعه محترم شهرستان؛ ایشان هم به سهم خود می توانند در مدیریت بحران تیم نفت و گاز گچساران نقش داشته باشند. ایشان می توانند صدای دغدغه های بسیار جوانان این شهر نسبت به تنها دلخوشی شان که همان تیم نفت و گاز گچساران می باشد، باشند و گوشه ای از خطبه های عبادی خود را به آن دغدغه ها اختصاص دهند چرا که دغدغه های جوانان این شهر برای تنها دلخوشی شان همانا یک عبادت است و البته ایشان نیز این موضوع را خود به نیکی می دانند.

و حرفهایی با فرماندار محترم؛ فرمانداری که خود روزانه با جوانان بسیاری در ارتباط است و البته دغدغه ها را خوب می بیند و خوب می شناسد. فرمانداری که به حتم برای آبادی شهرش دغدغه های بسیاری دارد و جلسات بسیاری را نیز تاکنون برای رفع مشکلات شهر برگزار کرده است. فرمانداری که به حتم می تواند علاوه بر جلسات شورای اداری، جلسه فوق العاده ای تشکیل دهد و یکبار برای جوانان یک شهر و دغدغه هایشان جلسه ای اضطراری تشکیل دهد و مشکلات را تا رفع شدن نهایی پیگیری کند.

و حرفهایی با مدیران نفت؛ مدیرانی که خود خوب می دانند که حال و روز تیم نفت و گاز چندان خوش نیست. گرچه با آمدن مربی جدید شوکی به این تیم وارد کرده اند، اما این تنها راه حل و آخرین راه حل نخواهد بود چرا که هواداران تمامی تصمیماتشان را رصد می کنند و هر تصمیم اشتباهی بیشترین توجهات را به سوی آنان جلب خواهد کرد. پس انتظار است تا آخرین روز در گود باشند و بهترین تصمیمات را برای این تیم لحاظ کنند.

و حرفایی هم در دلم با هواداران نفت و گاز دارم؛ هوادارانی که روزانه با آنان در ارتباطم و درد دلهایشان دردهای خودم هم هست. دردهایی که اگر التیامی به آنان بخشیده نشود سالها از بسیاری از مسئولین چرکین خواهد ماند. هوادارن خونگرم گچسارانی؛ کسانیکه که خود بارها و بارها دیده ام چه در سرما و گرمای سوزان یار و یاور تیمشان بوده اند. هوادارانی که فوتبال را چه در زمین و چه در بیرون از آن به خوبی می دانند و به خوبی حس می کنند. هوادارانی که می دانند در این روزها چه باید بکنند و چگونه به تیمشان کمک کنند. هوادارانی که این روزها حمایت و صبر صبر صبر و باز هم حمایت، بهترین روش برای کمک به آنچه که عاشقشان هستند خواهد بود. همانند هواداران تیم هایی که تیمهایشان را دو دستی چسبیده اند و آن را در آغوش گرفته اند که مبادا گزندی بر آن وارد شود.

پس همه با هم و یک یا علی بگوییم چرا که این تیم از آن همه ماست و با بالا کشیدن تیممان در نیم فصل دوم، آرامش را به جامعه ورزشی شهرمان باز خواهیم گرداند.

منتشر شده در :2015/01/14 - 02:01|شناسه خبر: 2837 864 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه