امروز :چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۲۲:۳۳:۲۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

برگزاری نمایشگاه عکس کهگیلویه وبویراحمد در مجلس شواری اسلامی

مدیر کل گردشگری کهگیلویه بویراحمد از برگزاری نمایشگاه عکس از توانمیدی های استان در زمینه صنایع دستی ،گردشگری و میراث فرهنگی در مجلس شواری اسلامی خبر داد.

محمود باقری در جمع خبر نگاران  با اشاره به اینکه مکان‌های گردشگری و تفریحی  استان زبانزد گردشگران و مسافران است و همین مسئله باعث افزایش روز به روز گردشگران در این استان شده است.

باقری تصریح کرد:در ایام تعطیلات  نوروزو تابستان همواره شاهد هجوم خیل عظیم گردشگران به استان کهگیلویه و بویراحمد هستیم.

وی اظهارکرد:این استان در دامنه‌های زاگرس واقع شده و از استان‌های زیبای ایران بوده که با داشتن جاذبه‌های مختلف طبیعی و تاریخی نیازمند معرفی بیشتر در کشور می باشد.

مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان اباز داشت: کهگیلویه و بویراحمد ۳ هزار جاذبه گردشگری، ۶۷۰ جاذبه طبیعی و ۲ هزار و ۳۳۰ جاذبه تاریخی دارد و هفتمین استان هدف گردشگری است.

باقری ادامه داد : تلاش  داریم شیوه زندگی عشایر در استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از شیوه‌های جذاب سبک زندگی است تنوع آب و هوایی، رودها، جنگل‌های متراکم، چشمه‌سارها و آبشارهای روان و دیدنی کلکسیونی از جاذبه‌های طبیعی را به نمایش گذاشته است با برگزاری نمایشگاه در قالب عکس آنها را بیشتر معرفی کنیم.

بر پایه این گزارش باقری  از نمایشگاه عکس توانمیدی های استان در هفته اول اسفند ماه در مجلس شواری اسلامی با همکاری  نمایندگان استان در مجلس شواری اسلامی  خبر داد.

منتشر شده در :2015/01/14 - 05:01|شناسه خبر: 2853 541 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه