امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۲۰:۴۳:۵۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

برگزاری جشنواره ملی برفی دنا در یاسوج

انتظار می‌رود دستگاه‌ها اجرایی و خدمات رسان استان همکاری لازم برای برگزاری باشکوه این جشنواره را با مجموعه میراث فرهنگی داشته باشند.

ک ب آنلاین:
“محمود باقری”مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری  جشنواره ملی برفی دنا درنیمه دوم بهمن ماه در پیست اسکی دنا خبر داد.: این جشنواره ملی در روزهای ۱۶ و ۱۷ بهمن ماه سال جاری با حمایت مالی مجتمع بزرگ تولیدی صنعتی دنا صنعت یاسوج در پیست اسکی یاسوج در منطقه کاکان برگزار خواهد شد .

وی با بیان اینکه ایجاد شور و نشاط بین مردم از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره است، اظهارکرد: جشنواره ملی برفی دنا در سال جاری با دیدی جدید به منظور معرفی توانمندیهای استان به گردشگران و سرمایه گذاران برگزار خواهد شد.

باقری تصریح کرد: توسعه توریسم و گردشگری در استان کهگیلویه و بویراحمد نیازمند معرفی فرصتها و قابلیت‌های گردشگری به گردشگران و سرمایه‌گذاران است که یکی از مهمترین اهداف این جشنواره، معرفی توانمندی‌‌های و پتانسیل‌های استان به سرمایه‌گذاران و توسعه در بعد اقتصادی گردشگری استان است.

وی با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت‌های خوب و مناسبی در حوزه‌های مختلف گردشگری از جمله طبیعی، تاریخی، مذهبی و ورزشی دارد و برگزاری جشنواره برفی باعث نشاط اجتماعی می‌شود اظهار داشت : انتظار می‌رود دستگاه‌ها اجرایی و خدمات رسان استان همکاری لازم برای برگزاری باشکوه این جشنواره را با مجموعه میراث فرهنگی داشته باشند.

این مسئول با بیان این مطلب که باید تبلیغات لازم مبنی بر اطلاع‌رسانی جشنواره برفی صورت گیرد، عنوان کرد: انتظار می‌رود صدا و سیمای استانی و رسانه‌های مکتوب و مجازی تعامل خوبی با مجموعه داشته باشند تا بتوان به نحو مطلوب‌تری استان را معرفی کرد.

وی تأکید کرد: در زمان برگزاری جشنواره نیازمند تمهیداتی در راستای برگزاری هرچه باشکوه مراسم هستیم که امیدواریم مهمانسراهای ادارات و نهادها در اختیار میراث فرهنگی قرار داده شود و دستگاه‌هایی که سرویس بهداشتی سیار دارند نیز در روز برگزاری جشنواره در این زمینه با ما همکاری کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد برخی از برنامه های پیش بینی شده برای این جشنواره را برگزاری مسابقت ورزشی زمستانی مانند اسکی، برف پیمایی، مجسمه سازی و تندیس سازی به دو صورت حرفه‌ای و آماتور، مسابقات سرگرمی، مسابقه پخت غذاهای محلی متناسب با فصل سرما، شکار لحظه ها توسط فیلمبرداران و عکاسان، شعرخوانی با موضوع برف عنوان کرد.

منتشر شده در :2015/01/16 - 06:01|شناسه خبر: 2884 690 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه