امروز :سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۰:۴۴:۲۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

همایش پیاده روی دهدشت؛نماد غیرت و غرور

در سالی که بنام فرهنگ نامگذاری شده است، نماد و نمودی از آداب ، رسوم و سنن فرهنگی در پوشش عشایر غیور را به نمایش درآوردید.

در سالی که بنام فرهنگ نامگذاری شده است، نماد و نمودی از آداب ، رسوم و سنن فرهنگی در پوشش عشایر غیور را به نمایش درآوردید.

وقتی نظام خانواده را فوج فوج و دست در دست هم با مهر و آئین ایرانی، اسلامی مشاهده نمودیم، اوج  افتخار و عزت مدنیت و شهرنشینی را با وقار و عفت همراه با غیرت و غرور ملی دیدیم.

وقتی که سیمای محبوب مردم فهیم دیار آریوبرزن بر صفحه سیما در منظر عموم قرار گرفت، نوعی نظم و انضباط خودجوش در سیل جماعت یکصد هزار نفری موج میزد.

مردم خوب، صمیمی و ورزش دوست شهرستان کهگیلویه ، در همایش پیاده روی ۲۶ دیماه ۹۳ نبوغ فکر و بالندگی فرهنگی خود را در حماسه ای زیبا به نمایش گذاشتند و از مسئولیت پذیری مدیران شهرستان علی الخصوص فرماندار فرهنگی و فرهیخته (حاج کریمی)، شهردار شهیر و کاردان (دکتر تخشا)، روحانیت معظم و معزز، فرماندهی مقتدر و شجاع نیروی انتظامی(سرهنگ دیماز)، رئیس محترم و دوست داشتنی راهنمائی و رانندگی(سرگرد پورنگ)و پرسنل محترم آنها ، هنرنمایی و حفظ سنت و ترویج فرهنگ عشایری توسط مدیران میراث فرهنگی و گردشگری(مهندس زمان) و اداره امور عشایر(مهندس تقوی)، میزبانی و مهمان نوازی دانشگاه آزاد اسلامی(دکتر افضلیان)و مجموعه همکارانشان، مهندسین فنی شرکت برق خصوصاً مهندس رزمه، همکاری خوب و بی شائبه اداره ورزش و جوانان (آقای تقوی نژاد) و همکاری و حرکات نمایشی و رزمی هیئت های ورزشی شهرستان،اصحاب رسانه و صداوسیما و هم چنین حضور مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان (مهندس ایزدپور)تقدیر و تشکر خود را صمیمانه بعمل می آورم.بردیان کرامتی اصل

از عزیزان هیئت همگانی استان و شهرستان خصوصاً جناب آقای حاج رهامی که حدود یک ماه مرتباً و حضوراً چه در استان و چه در شهرستان ، پیگیری های لازم و همکاری های خوب و بی شائبه خود را جهت هر چه بهتر برگزار نمودن همایش انجام دادند، صمیمانه و قلباً تقدیر و تشکر می نمایم.

از همه عزیزان ادارات مختلف و اسپانسرهای بزرگوار تشکر می کنم . و از نماینده محترم مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی حاج آقای بزرگواری که زحمات اصلی را ایشان متحمل شدند و در روز همایش در جلسه کمیسیون آب در استان هرمزگان حضور داشتند، که نتوانستند در جمع پرشور مردم کهگیلویه حضور یابند تقدیر و تشکر می کنم. و به پاس زحمات همه شما عزیزان به یک جمله بسنده می کنم : برشما آفرین ، بر شما آفرین ، آفرین.

*رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان کهگیلویه

منتشر شده در :2015/01/21 - 12:01|شناسه خبر: 2917 797 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه