امروز :چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۲۳:۳۴:۳۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

رسیدگی به تخلفات اصناف در استان کهگیلویه و بویراحمد تشدید می‌شود

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ایام مانده به پایان سال رسیدگی به تخلفات اصناف در استان کهگیلویه و بویراحمد تشدید می‌شود.

داریوش دیودیده با بیان اینکه در برهه کنونی بیش از هر زمان دیگری نیازمند آرامش بر بازار هستیم، اظهار داشت: در ایام مانده به پایان سال روند برخورد با تخلفات صنفی در تمامی نقاط استان تشدید می‌شود.

دیودیده خاطرنشان کرد: از آغاز امسال تاکنون در راستای تشدید نظارت و کنترل بازار، بیش از ۶۵ هزار مورد بازرسی از اصناف کهگیلویه و بویراحمد انجام و ۵ هزار و هفتصد تخلف کشف و تعداد ۳ هزار پانصد پرونده متشکله به ارزش ۳۹ میلیارد ریالی به تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه طی این مدت میزان تخلفات انجام شده در بازار کاهشی ۱۰ درصدی داشته است، خاطرنشان کرد: این امر با تلاش ها و سیاست های کنترلی و نظارتی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بر بازار و همچنین همراهی اصنافیان محقق شد.

دیودیده عنوان کرد: در دی‌ماه امسال افزون بر ۸ هزار بازرسی از اصناف استان صورت گرفت، ۶۳۶ مورد تخلف کشف و تعداد ۴۴۹ پرونده متشکله با ارزش ریالی ۸۰۰ میلیون ریال به تعزیرات حکومتی استان معرفی شد.

وی ابراز کرد: عمده تخلفات کشف شده شامل گرانفروشی، کم فروشی، عدم ارائه فاکتور و همچنین عدم داشتن پروانه کسب بوده است.

دیودیده افزود: همانگونه که بارها گفته‌ایم نظارت و کنترل بازار جز با همراهی و همکاری مردم محقق نخواهد شد و از هم استانی‌های عزیز می‌خواهیم  تخلفات ‏اقتصادی شامل گرانفروشی، کم‌فروشی، تقلب، درج نشدن قیمت، صادر نشدن فاکتور فروش، عرضه خارج از شبکه و فروش اجباری را باشماره تلفن ۱۲۴ و یا به صورت حضوری به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و یا اداره‌های شهرستان‌ها اطلاع دهند.

منتشر شده در :2015/01/24 - 09:01|شناسه خبر: 3018 710 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه