امروز :یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۹:۳۸:۱۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

تیر خلاص استاندار برای تعطیلی فسفات چرام!

وی اظهار کرد: طرح توجیهی این مجتمع پرورش ماهی نیز از سوی کارشناسان شیلات کهگیلویه و بویراحمد تهیه و به سازمان اقتصادی کوثر ارسال شود.

ک ب آنلاین :استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: معدن فسفات کوه لار چرام در صورت نداشتن توجیه اقتصادی و تایید این موضوع از سوی کارشناسان شورای عالی معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت تعطیل می شود.

“سید موسی خادمی” در نشست کارگروه سرمایه گذاری کهگیلویه و بویراحمد افزود: این اقدام مهم و اطلاع رسانی لازم در مورد آن موجب ممانعت از ایجاد انتظارات بیجا در مردم استان و به ویژه جوانان جویای کار شهرستان چرام خواهد شد.

وی خواستار برگزاری نشستی با حضور جمعی از مدیران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد و مسوولان وزارت صنعت، معدن و تجارت در تهران برای بررسی وضعیت دقیق تر عیار معدن فسفات کوه لار چرام شد.

خادمی بیان کرد: موافقت مسوولان کهگیلویه و بویراحمد برای احداث مجتمع پرورش ماهی یک هزار و ۲۰۰ تنی در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار از سوی سازمان اقتصادی کوثر در حاشیه سد مارون دو به مسوولان این سازمان اعلام شود.

وی اظهار کرد: طرح توجیهی این مجتمع پرورش ماهی نیز از سوی کارشناسان شیلات کهگیلویه و بویراحمد تهیه و به سازمان اقتصادی کوثر ارسال شود.

خادمی عنوان کرد: مسوولان شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد تا پایان هفته آینده برای تخصیص آب مورد نیاز این مجتمع پرورش ماهی مکاتبه ای با وزارت نیرو انجام دهند.

وی ابراز داشت: مسوولان شهرک صنعتی سقاوه مارگون از توابع شهرستان بویراحمد پنج میلیارد ریال به طور اقساط برای خرید و تملک یک حلقه چاه با دبی ۳۵ لیتر در ثانیه به منظور تامین آب مورد نیاز این شهرک صنعتی پرداخت کنند.

منتشر شده در :2015/01/26 - 10:01|شناسه خبر: 3096 864 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه