امروز :سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۱:۵۰:۱۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

اولتیماتوم فرماندار کهگیلویه به مدیران شهرستان

نباید مشکل کسی را که برای رنباید مشکل کسی را که برای رفع مشکل به مدیری مراجعه می‌کند با نگاه غیر‌اخلاقی و زیر پا گذاشتن اخلاق اداری مضاعف کنید.فع مشکل به مدیری مراجعه می‌کند با نگاه غیر‌اخلاقی و زیر پا گذاشتن اخلاق اداری مضاعف کنید.

، سید کرامت اله کریمی در نشستی با اصحاب رسانه به مناسبت دهه فجر با اشاره به اینکه فجر فرصتی مغتنم برای تبیین خدمات ارزش‎های انقلاب اسلامی و انتقال فرهنگ انقلابی به نسل‎های جدید است، افزود: همه برنامه‎ها باید در راستای تبیین بالندگی نظام مقدس اسلامی و تشریح دستاوردهای انقلاب در همه عرصه‎های اجتماعی، سیاسی، علمی، عمرانی همراه با بصیرت‎افزایی و دفاع از ارزش‎ها باشد.

وی با بیان این‌که سخن، رفتار، گفتار و اقتدار امام برای دولت، مردم، دشمن و رقیب مخالف پذیرفته شده بود، رمز موفقیت امام را نفوذ در دل مردم دانست و ادامه داد: مردم در همه حال به عنوان یک امر مقدس وی را پذیرفته بودند و امروز همه ما موظفیم از نظر دینی و عقلانی نسبت به مسئولیت و نظام پاسخگو باشیم.

فرماندار شهرستان کهگیلویه در ادامه این جلسه به بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در این شهرستان پرداخت و خاطرنشان کرد: هرساله شاهد اجرای پروژه‎های مختلف عمرانی، فرهنگی، آموزشی، ورزشی فراوانی هستیم که این از برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

کریمی با بیان این‌که رسانه در جوامع توسعه یافته نقش خود را به خوبی ایفا کرده است، افزود: در چنین جوامعی رسانه در شناخت مشکلات مردم، چگونگی حل مشکلات و رسیدن حوزه مدیریتی به نگاه توسعه یافتگی برای این روند نقش خوبی ایفا کرده است.

این مسئول استقلال حوزه رسانه را امر مهم خواند و با بیان این‌که رسانه موفق استقلال خود را در بعد نظارتی و حمایتی دارد، تسلط بر حوزه کاری مدیریت را دومین وظیفه رسانه عنوان و با بیان این‌که اطلاع‌رسانی، بروز رسانی و حرکت به سوی نگاه توسعه یافتگی را به انجام می‌دهد عملکرد رسانه کهگیلویه را از چنین دیدگاهی مطلوب خواند و گفت: خبرنگاران شهرستان در حوزه‌های مختلف به خوبی وارد شده و با اطلاع‌رسانی به موقع اخبار و رویدادها و انتقال مشکلات به مسئولان عملکرد قابل قبولی از خود دارند.

مقام ارشد شهرستان کهگیلویه با تاکید بر ضرورت رعایت کرامت انسانی در ادارات و نهادها خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان عنوان کرد: نباید مشکل کسی را که برای رفع مشکل به مدیری مراجعه می‌کند با نگاه غیر‌اخلاقی و زیر پا گذاشتن اخلاق اداری مضاعف کنید.

کریمی سهم کهگیلویه از پروژه‌های دهه فجر در استان را ۳۱ پروژه عمرانی با اعتبار ۷۷ میلیارد و ۳۷۳ میلیون ریال عنوان و خاطرنشان کرد: از مجموع پروژه‌‌ها ۲۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۴ میلیارد ریال افتتاح و سه پروژه اقتصادی با اعتبار ۲۹ میلیارد ریالی کلنگ‌زنی می‌شود.

فرماندار شهرستان کهگیلویه بهره برداری از کارخانه دام و طیور چنگلوا را از مهمترین پروژه های افتتاحی این شهرستان نام برد.

 

منتشر شده در :2015/01/28 - 10:01|شناسه خبر: 3150 714 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه