امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۲۰:۱۹:۵۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

تقدیر وزارت کشور از استاندار و مدیرکل پدافند غیرعامل کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: به‌دلیل عملکرد مطلوب در حوزه پدافند غیرعامل استاندار و مدیرکل پدافند غیرعامل این استان مورد تقدیر وزارت کشور قرار گرفتند.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: به‌دلیل عملکرد مطلوب در حوزه پدافند غیرعامل استاندار و مدیرکل پدافند غیرعامل این استان مورد تقدیر وزارت کشور قرار گرفتند.

محمود مؤمن‌نسب ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تبریک فرارسیدن دهه فجر اظهار کرد: پدافند غیرعامل به‌عنوان یک دانش بین‌‌رشته‌ای به مجموعه اقدامات، کارکردها و کار ویژه‌های مختلف در حوزه‌های گوناگون اطلاق می‌شود.

مدیرکل پدافند غیرعامل کهگیلویه و بویراحمد به اهمیت پدافند غیرعامل اشاره کرد و گفت: کاهش آسیب‌پذیری، ارتقاء آمادگی و افزایش سطح آسیب‌ناپذیری با رویکرد غیرنظامی و غیرمسلحانه از اهداف پدافند غیرعامل است.

وی افزود: از ابتدای سال‌جاری تاکنون بالغ بر ۳۹ هزار نفر ساعت شامل دوره، کلاس، همایش و رزمایش با هدف آموزش و اطلاع‌رسانی برگزار شده است.

این مسئول بیان کرد: به‌دلیل عملکرد خوب استان در حوزه پدافند غیرعامل استاندار، معاونین استاندار و مدیرکل پدافند غیرعامل کهگیلویه و بویراحمد از سوی وزارت کشور مورد تشویق قرار گرفتند.
گفتنی است در این لوح تقدیر که به امضای حسین ذوالفقاری معاون سیاسی و امنیتی و رئیس کمیته پدافند غیرعامل کشور رسیده ضمن تشکر از استاندار، معاونین و مدیرکل پدافند غیرعامل کهگیلویه و بویراحمد این توفیقات نتیجه حمایت و توجه خاص استاندار، معاونین استاندار و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و همه دست‌اندرکاران است.

در این لوح سپاس همچنین از فعالیت‌ها و عملکرد اداره‌کل پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد به‌خصوص در ویژه‌برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل که از سوم تا نهم آبان برگزار شد تجلیل به‌عمل آمد./خبرنما

منتشر شده در :2015/02/02 - 12:02|شناسه خبر: 3238 730 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه