امروز :یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۱۰:۳۲:۱۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

دکتر خادمی : مردم بهمئی باید از راه‌های استان خوزستان عبور کرده و وارد استان خودشان شوند

سخنرانی قبل از خطبه ها نماز جمعه و افتتاح چند پروژه عمرانی برنامه سفر استاندار به بهمئی بود

افتتاح دو طرح آبیاری تحت فشار -افتتاح۷ طرح کانال آبیاری و بند انحرافی-گاز رسانی به دو روستای به دو روستای کفش کنان و خوشاب شیرین – بهره برداری از دو پروژه برق رسانی

دکتر خادمی در ششمین روز از دهه ی ‌فجر انقلاب اسلامی به شهرستان بهمئی سفر نمود. وی پس از افتتاح و کلنگ‌زنی چند طرح، قبل از خطبه ها نماز جمعه شهرستان به ایراد سخنرانی پرداخت. استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص راه‌ها و محورهای مواصلاتی عنوان نمود: راه‌ها و جاده‌های بهمئی برای دسترسی به سایر نقاط استان کیفیت مناسبی ندارند و باید در برنامه ی توسعه‌ شهرستان توسعه راه‌ها با اولویت در دستور کار قرار گیرد.

ایشان ادامه دادند، فاز اول ورودی شهر لیکک به طول پنج کیلومتر قبل از عید امسال به بهره‌برداری می رسید، و با اتمام کارهای مطالعاتی، فاز دوم این طرح از ابتدای سال ۹۴ در دستور کار قرار می‌گیرد.

دکتر خادمی افزود، مردم بهمئی برای ورود به مناطق دیگر استان باید از راه‌های استان خوزستان عبور کرده و وارد استان خودشان شوند. و تلاش بر این است تا با احداث پل بر روی رودخانه مارون، مسیر ارتباطی بهمئی به دهدشت ایجاد شود.

خادمی به تامین آب شرب پایدار بهمئی اشاره نمود و گفت: تامین آب از طریق سد کوثر در دستور کار است که برای سال ۹۴ اعتبارات آن با افزایش چندین برابری به ۱۱ میلیارد تومان رسیده و اکنون ساخت مخزن و لوله‌گذاری آن در حال انجام است و به پیمانکار توصیه کرده‌ایم برای ساخت مخزن تلاش کند.

وی در خصوص بیمارستان لیکک عنوان نمود:  امسال از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان و ۱۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات دیگر برای این بیمارستان اعتبار کنار گذاشته شده که در سال ۹۴ عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

دکتر خادمی در ادامه در منزل پدر شهید شهید ماندنی جرنگ حضور یافته از پدر شهید که در بستر بیماری به سر می برد عیادت نمودند.

اهم پروژه های افتتاحی بهمئی با حضوراستاندار به شرح زیر است

افتتاح آبیاری قطره ای شاه زیار و دوراب ممبی با سطح زیر کشت۶۲ هکتار به نمایندگی از ۲۳۰ هکتار آبیاری تحت فشار و قطره ای و بارانی و با صرف اعتباری ۱۲۲۸۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان

افتتاح۷ طرح کانال آبیاری و بند انحرافی با اعتباری بالغ بر ۲۴۵ میلیون تومان

گاز رسانی به دو روستای به دو روستای کفش کنان و خوشاب شیرین با اعتباری افزون بر چهارمیلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال

بهره برداری از دو پروژه برق رسانی با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال/منبع :عصر جهان

منتشر شده در :2015/02/07 - 01:02|شناسه خبر: 3482 919 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه